SOSYAL BİLİMLER ENSTİTÜSÜ

2019-2020 Güz Dönemi Tezli/Tezsiz Yüksek Lisans Programlarına Sözlü Mülakata / Yazılı Bilim Sınavına Girecek ve Kayıt Hakki Kazananlar Öğrenci Listesi

2019-2020 Güz Dönemi Tezli/Tezsiz Yüksek Lisans Programlarına Sözlü Mülakata / Yazılı Bilim Sınavına Girecek ve Kayıt Hakki Kazananlar Öğrenci Listesi

TÜM İLANLAR ALT ALTA YAYINLANMAKTADIR. LÜTFEN SAYFANIN SONUNA KADAR KONTROL EDİNİZ. BU SAYFADA SÖZLÜ MÜLAKATA GİRECEK ÖĞRENCİLER/YAZILI BİLİM SINAVINA GİRECEK ÖĞRENCİLER VE KAYIT HAKKI KAZANAN ÖĞRENCİLERİN LİSTESİ AÇIKLANMAKTADIR. BÜTÜN TEZLİ/TEZSİZ YÜKSEK LİSANS DUYURULARI BURADAN ALT ALTA OLACAK ŞEKİLDE YAYINLANACAKTIR.

ÖNEMLİ AÇIKLAMA

  • Adayların, her bir programın son başvuru tarihine kadar mutlaka Online Başvuruda bulunmaları gerekmektedir.
  • Tezli ve Doktora programları kabul listelerinin ilan tarihi ve kesin kayıt tarihleri, ilgili programın açıklamaları içerisinde duyurulmuştur.
  • Kabul listeleri; Enstitü web sayfası Duyurular kısmında, ilgili programın açıklamaları içerisinde belirtilen tarihlerde ilan edilecektir. Öğrenci adaylarının, Duyurular kısmından kabul listesi ilanlarını takip etmesi gerekmektedir.
  • Tezsiz – Tezli ve Doktora programlarına kabul edilen adayların öğrenciliklerinin kesinleşmesi için, Sosyal Bilimler Enstitüsü Müdürlüğüne, ilgili programın açıklamaları içerisinde belirtilen tarihler arasında gerekli belgelerle başvurmaları gerekir. Süresi içinde kesin kaydını yaptırmayan aday, kayıt hakkını kaybeder.
  • Enstitülerde OBS’ den ders kayıtları ( 18 Eylül – 20 Eylül 2019 )tarihleri arasında yapılacaktır.
  • Enstitülerde derslerin başlaması (23 Eylül 2019 )
  • Ders ekleme-bırakma ve danışman onayının son günü ( 27 Eylül 2019 )

KESİN KAYITTA İSTENECEK BELGELER

  • Tezli ve Doktora programlarının kayıt listelerinin ilanı ve kesin kayıt tarihleri, ilgili programın açıklamaları içerisinde duyurulmuştur.
  • Tezsiz – Tezli ve Doktora programlarına kabul edilen adayların öğrenciliklerinin kesinleşmesi için, Sosyal Bilimler Enstitüsü Müdürlüğüne, ilgili programın açıklamaları içerisinde belirtilen tarihler arasında gerekli belgelerle başvurmaları gerekir. Süresi içinde kesin kaydını yaptırmayan aday, kayıt hakkını kaybeder.

1. Diploma veya geçici mezuniyet belgesi (e-devlet çıktısı / noter onaylı örneği / aslı)
2.Not döküm belgesi (veya Transkript) (aslı / noter onaylı örneği)
3. ALES belgesi (Tezli ve Doktora Programları için)
4. Yabacı Dil Sınav belgesi (Doktora Programı için)
5. 4 adet fotoğraf
6.  Nüfus cüzdanı fotokopisi
7. Askerlik durum belgesi (e-devlet çıktısı)
8.  İkametgâh belgesi (e-devlet çıktısı veya muhtarlık)
9.  Online Başvuru Formu
10.  İlgili programın öğrenim ücretini yatırıldığını gösterir banka dekontu (üniversitemiz muhasebe biriminde internet bankacılığı veya kart ile işlem yapacak adayların dekont getirmesine gerek yoktur)

Not 1: Eksik evrakla kesinlikle kayıt alınmamaktadır.
Not 2: Bakaya / Kaçak durumunda olan öğrencinin kaydı yapılmamaktadır.
Not 3: Renkli Fotokopi / fotokopi kabul edilmemektedir.
Not 4: Milli Savunma Bakanlığı 1111 Sayılı Askerlik Kanununa yapılan eklemeye göre Askerlik işlemlerini hiçbir şekilde Enstitüler tarafından yapılmayacağı ve Enstitüler tarafından herhangi bir askerlik yazısı gönderilmeyecektir. ASAL Bölge Başkanlıkları kayıt işlemlerini sistem üzerinden otomatik olarak çekecek ve Sevk Tehiri ( Tecil ) işlemlerini yapacaklardır.
Not 5: Askerlik tecil işlemleri için gerekli bilgileri bağlı bulunduğunuz ASAL Bölge Başkanlığından öğrenebilirsiniz.

……………………………………………………………………………………………………………………………………….

  • Özel Öğrenci Kontenjanı: 2
  • Yazılı Sınav Tarihi: 13 Haziran 2019 – saat: 09.00 (Eğitim Fakültesinde Olacaktır)
  • Sözlü Mülakat Tarihi: 13 Haziran 2019 – saat: 13.00 (Eğitim Fakültesinde Olacaktır)
  • Kabul Listelerinin İlan Tarihi: 19-21 Haziran 2019
  • Resmi Kayıt Tarihi: 24-28 Haziran 2019
  • Yedek Listeden Kayıt Tarihi: 01-05 Temmuz 2019
Okul Öncesi Öğretmenliği Tezli Yüksek Lisans Programı Yazılı Bilim Sınavına Girmeye Hak Kazanan Öğrenci Listesi
Ad Soyad DURUM
HAVVA MERVE KANTAR Yazılı Sınava Girebilir
BURCU EFENDİOĞLU Yazılı Sınava Girebilir
Veysel  Şimşek Yazılı Sınava Girebilir
ÖZLEM OFLAZOĞLU Yazılı Sınava Girebilir
Selen ÇİLMEN Yazılı Sınava Girebilir
Nilüfer ŞAHİN Yazılı Sınava Girebilir
HAZAL KALABAS Yazılı Sınava Girebilir
Büşra BİLİR Yazılı Sınava Girebilir
Leman ÖZKURT Yazılı Sınava Girebilir
Devlet Koyuncu Yazılı Sınava Girebilir
FEYZANUR ATAMER Yazılı Sınava Girebilir
TUĞBA KAYA Yazılı Sınava Girebilir
Hasan Ergül Yazılı Sınava Girebilir
muhammed enes çoban Yazılı Sınava Girebilir
DİLEK TAŞHAN Yazılı Sınava Girebilir
MUHAMMET MUSAB GÜMÜŞ Yazılı Sınava Girebilir
AYŞE GÜL GÜÇ Yazılı Sınava Girebilir
Asım Demir Yazılı Sınava Girebilir
Ümmühan Seçil İnan Demir Yazılı Sınava Girebilir
Mahfuz OKUMUŞ Yazılı Sınava Girebilir
GAMZE MAŞA Yazılı Sınava Girebilir
Nur Damla Tahincioğlu Yazılı Sınava Girebilir
ÖZLEM AKYÜZ Yazılı Sınava Girebilir
Aysun Maraş Yazılı Sınava Girebilir
Gülten Koyuncu Yazılı Sınava Girebilir
Pınar Alan Yazılı Sınava Girebilir
Ayşe bahar Taşpınar  Yazılı Sınava Girebilir
Emine Demir Yazılı Sınava Girebilir
Halil İbrahim ÜSTÜN Yazılı Sınava Girebilir
Zeliha Özkınacı Yazılı Sınava Girebilir
Birgül  KOÇOĞLU  Yazılı Sınava Girebilir
Özlem Üzer Yazılı Sınava Girebilir
şerife Günay Yazılı Sınava Girebilir
leyla  kandemir Yazılı Sınava Girebilir
ZEYNEP AY Yazılı Sınava Girebilir
HAVVA YILMAZ Yazılı Sınava Girebilir
Metin AYDIN Yazılı Sınava Girebilir
ayşenur yılmaz Yazılı Sınava Girebilir

 

Okul Öncesi Öğretmenliği Tezsiz Yüksek Lisans Programı Yazılı Bilim Sınavına Girmeye Hak Kazanan Öğrenci Listesi
Ad Soyad DURUM
FEYZANUR ATAMER Yazılı Sınava Girebilir
Songül Uzunkaya Yazılı Sınava Girebilir
Gülten Koyuncu Yazılı Sınava Girebilir
Zeliha Özkınacı Yazılı Sınava Girebilir
Birgül  KOÇOĞLU  Yazılı Sınava Girebilir
BURCU EFENDİOĞLU Yazılı Sınava Girebilir

………………………………………………………………………………………………………………………….

  • Sözlü Mülakat Tarihi: 18 Haziran 2019 – saat: 11.00 (Eğitim Fakültesinde Olacaktır)
  • Kabul Listelerinin İlan Tarihi: 19-21 Haziran 2019
  • Resmi Kayıt Tarihi: 24-28 Haziran 2019
  • Yedek Listeden Kayıt Tarihi: 01-05 Temmuz 2019

Eğitimde Ölçme ve Değerlendirme Tezli Yüksek Lisans Programı Sözlü Mülakat Sınavına Girmeye Hak Kazanan Öğrenci listesi

Ad Soyad DURUM
Tuba Güler Sözlü Mülakata Girebilir
Serhat Furkan ESKALEN Sözlü Mülakata Girebilir
mehmet barış ipek Sözlü Mülakata Girebilir
Zeynelabidin Ağalday Sözlü Mülakata Girebilir
Muhammet Talha ENGİN Sözlü Mülakata Girebilir
Zeynep KARUSERCİ Sözlü Mülakata Girebilir
Mehmet Yastı Sözlü Mülakata Girebilir
Şule Melike Özçınar Sözlü Mülakata Girebilir
Mehmet Özkan Sözlü Mülakata Girebilir
Mehmet Tunçer Sözlü Mülakata Girebilir
Uğur Gürer Sözlü Mülakata Girebilir
BURAK DERİCİ Sözlü Mülakata Girebilir
İSMAİL KAYA Sözlü Mülakata Girebilir
Elif Gökçe TECDELİOĞLU Sözlü Mülakata Girebilir
Huzeyfe OKUR Sözlü Mülakata Girebilir
İsa ALP Sözlü Mülakata Girebilir
Furkan Deveci Sözlü Mülakata Girebilir
FEYZANUR ATAMER Sözlü Mülakata Girebilir
ZEHRA ABACI Sözlü Mülakata Girebilir
Vedat GÜLLÜ Sözlü Mülakata Girebilir
Metin Şeşe  Sözlü Mülakata Girebilir
Özge Gültekin Sözlü Mülakata Girebilir
Emrah  Işıktaş Sözlü Mülakata Girebilir
MUHAMMET MUSAB GÜMÜŞ Sözlü Mülakata Girebilir
Ömer Çoban Sözlü Mülakata Girebilir
Zahit Berkan Sözlü Mülakata Girebilir
eyüp can kocatürk Sözlü Mülakata Girebilir
ESRA GÜLER Sözlü Mülakata Girebilir
IŞIL GÜR Sözlü Mülakata Girebilir
CEVAHİR CEMİLE TURAL Sözlü Mülakata Girebilir
ZEYNEP SENA BAŞARAN Sözlü Mülakata Girebilir
Nesir Deniz Temekoğlu Sözlü Mülakata Girebilir
Şerife CEYLAN Sözlü Mülakata Girebilir
Yavuz YAKUT Sözlü Mülakata Girebilir

……………………………………………………………………………………………………………………………………….

  • Yazılı Sınav Tarihi: 18 Haziran 2019 – saat: 09.00 (Eğitim Fakültesinde Olacaktır)
  • Sözlü Mülakat Tarihi: 18 Haziran 2019 – saat: 13.00
  • Kabul Listelerinin İlan Tarihi: 19-21 Haziran 2019
  • Resmi Kayıt Tarihi: 24-28 Haziran 2019
  • Yedek Listeden Kayıt Tarihi: 01-05 Temmuz 2019

Rehberlik Ve Psikolojik Danışmanlık Tezli Yüksek Lisans Programı Bilim Sınavına  Girmeye Hak Kazanan Öğrenci listesi

Ad Soyad DURUM
Büşra AKPOLAT Bilim Sınavına Girmeye Hak Kazandı
Volkan Güldal Bilim Sınavına Girmeye Hak Kazandı
Hamdi Kılınç Bilim Sınavına Girmeye Hak Kazandı
kasım erdinç Bilim Sınavına Girmeye Hak Kazandı
AHMET KURT Bilim Sınavına Girmeye Hak Kazandı
Özge Çetinkaya Bilim Sınavına Girmeye Hak Kazandı
Elif Ferik Bilim Sınavına Girmeye Hak Kazandı
Neslihan Peyker Bilim Sınavına Girmeye Hak Kazandı
Hüseyin Sarı Bilim Sınavına Girmeye Hak Kazandı
irem duygu arslan Bilim Sınavına Girmeye Hak Kazandı
güzide temel alitinoğlu Bilim Sınavına Girmeye Hak Kazandı
Orhan Yıldırım Bilim Sınavına Girmeye Hak Kazandı
Nurşen Bedir  Bilim Sınavına Girmeye Hak Kazandı
cebrail urtekin Bilim Sınavına Girmeye Hak Kazandı
Kübra KUTLUCA Bilim Sınavına Girmeye Hak Kazandı
KÜBRA ŞEHİRLİ Bilim Sınavına Girmeye Hak Kazandı
Yeşim Konca Bilim Sınavına Girmeye Hak Kazandı
Sümeyye Çağlar Bilim Sınavına Girmeye Hak Kazandı
Barış Gündüztepe Bilim Sınavına Girmeye Hak Kazandı
Uğur Can  YAŞAR Bilim Sınavına Girmeye Hak Kazandı
Fırat Emre ALP Bilim Sınavına Girmeye Hak Kazandı
Zahit Berkan Bilim Sınavına Girmeye Hak Kazandı
Özkan  Karakoç Bilim Sınavına Girmeye Hak Kazandı
Meryem IŞIK Bilim Sınavına Girmeye Hak Kazandı
ÖMER FARUK ÖZTÜRK Bilim Sınavına Girmeye Hak Kazandı
TUĞBA KAYA Bilim Sınavına Girmeye Hak Kazandı
AYŞE NUR SARIPINAR Bilim Sınavına Girmeye Hak Kazandı
Tansu OKUDAN Bilim Sınavına Girmeye Hak Kazandı
Ayşegül TAŞKESEN Bilim Sınavına Girmeye Hak Kazandı
Fatma Nur İSPENOĞLU Bilim Sınavına Girmeye Hak Kazandı
Betül AYGÜL Bilim Sınavına Girmeye Hak Kazandı
Zeynep KARUSERCİ Bilim Sınavına Girmeye Hak Kazandı
Mehmet KARACAR Bilim Sınavına Girmeye Hak Kazandı
Servet Gündüz Bilim Sınavına Girmeye Hak Kazandı
BURAK DERİCİ Bilim Sınavına Girmeye Hak Kazandı
Elif Gökçe TECDELİOĞLU Bilim Sınavına Girmeye Hak Kazandı
Ayşe ALP Bilim Sınavına Girmeye Hak Kazandı
Tuba  BÜKEL Bilim Sınavına Girmeye Hak Kazandı
Merve KÖSE Bilim Sınavına Girmeye Hak Kazandı
Şerife ÖZKÖK Bilim Sınavına Girmeye Hak Kazandı
Veysi SONKAYA Bilim Sınavına Girmeye Hak Kazandı
Burak Dumlupınar Bilim Sınavına Girmeye Hak Kazandı
MEHMET ÇETKİN Bilim Sınavına Girmeye Hak Kazandı
MEHMET ÇETKİN Bilim Sınavına Girmeye Hak Kazandı
Emine ŞAHİN Bilim Sınavına Girmeye Hak Kazandı
Halil İSPİR Bilim Sınavına Girmeye Hak Kazandı
Defne YETİM Bilim Sınavına Girmeye Hak Kazandı
Sümeyye KAYADUMAN Bilim Sınavına Girmeye Hak Kazandı
Çiğdem ÇEVİK Bilim Sınavına Girmeye Hak Kazandı
Sultan DİNDORUK Bilim Sınavına Girmeye Hak Kazandı
AHMET KILINÇ Bilim Sınavına Girmeye Hak Kazandı
Faruk İPEK Bilim Sınavına Girmeye Hak Kazandı
Özge TÜRKER Bilim Sınavına Girmeye Hak Kazandı
Fatma ALTUN Bilim Sınavına Girmeye Hak Kazandı
Miray GÜREL Bilim Sınavına Girmeye Hak Kazandı
Serhat Furkan ESKALEN Bilim Sınavına Girmeye Hak Kazandı
HAMİT ASLAN Bilim Sınavına Girmeye Hak Kazandı
Fatma TURAÇ Bilim Sınavına Girmeye Hak Kazandı
Murat TANSEL Bilim Sınavına Girmeye Hak Kazandı
Fatma ÖZTÜRK Bilim Sınavına Girmeye Hak Kazanamadı
Muhittin ŞAHİN Bilim Sınavına Girmeye Hak Kazanamadı
Hatice Eren Bilim Sınavına Girmeye Hak Kazanamadı

………………………………………………………………………………………………………………………..

  • Kabul Listelerinin İlan Tarihi: 19-21 Haziran 2019
  • Resmi Kayıt Tarihi: 24-28 Haziran 2019
  • Yedek Listeden Kayıt Tarihi: 01-05 Temmuz 2019
Okul Öncesi Öğretmenliği Tezli Yüksek Lisans Programı Kayıt Yaptırmaya Hak Kazanan Öğrenci Listesi
Ad Soyad DURUM

(KABUL/YEDEK/RED)

Büşra BİLİR ASİL
Selen ÇİLMEN ASİL
Leman ÖZKURT ASİL
Devlet Koyuncu ASİL
Mahfuz OKUMUŞ ASİL
Nilüfer ŞAHİN YEDEK
Hasan Ergül YEDEK
ÖZLEM OFLAZOĞLU YEDEK
Halil İbrahim ÜSTÜN YEDEK
Veysel  Şimşek YEDEK
GAMZE MAŞA YEDEK
ÖZLEM AKYÜZ YEDEK
BURCU EFENDİOĞLU *TEZSİZ PROGRAMDA DEĞERLENDİRMEYE ALINMIŞTIR
TUĞBA KAYA YEDEK
Ümmühan Seçil İnan Demir YEDEK
Birgül  KOÇOĞLU  *TEZSİZ PROGRAMDA DEĞERLENDİRMEYE ALINMIŞTIR
Pınar Alan YEDEK
Aysun Maraş YEDEK
şerife Günay YEDEK
ZEYNEP AY YEDEK
HAVVA YILMAZ YEDEK
Zeliha Özkınacı *TEZSİZ PROGRAMDA DEĞERLENDİRMEYE ALINMIŞTIR
Metin AYDIN YEDEK
leyla  kandemir GELMEDİ
ayşenur yılmaz GELMEDİ
HAVVA MERVE KANTAR GELMEDİ
HAZAL KALABAS GELMEDİ
FEYZANUR ATAMER GELMEDİ
muhammed enes çoban GELMEDİ
DİLEK TAŞHAN GELMEDİ
MUHAMMET MUSAB GÜMÜŞ GELMEDİ
AYŞE GÜL GÜÇ GELMEDİ
Asım Demir GELMEDİ
Nur Damla Tahincioğlu GELMEDİ
Gülten Koyuncu GELMEDİ
Ayşe bahar Taşpınar  GELMEDİ
Emine Demir GELMEDİ
Zeliha Özkınacı GELMEDİ
Özlem Üzer GELMEDİ

 

Okul Öncesi Öğretmenliği Tezsiz Yüksek Lisans Programı Kayıt Yaptırmaya Hak Kazanan Öğrenci Listesi
Ad Soyad DURUM

(KABUL/YEDEK/RED)

FEYZANUR ATAMER ASİL
Songül Uzunkaya ASİL
Zeliha Özkınacı ASİL
Birgül  KOÇOĞLU  ASİL
BURCU EFENDİOĞLU ASİL
Gülten Koyuncu GELMEDİ

……………………………………………………………………………………………………………………………..

Görsel İletişim Tasarımı Yüksek Lisans Programı
Sözlü mülakat tarihi: 18.07.2019 Saat 14.00’tr yapılacaktır. 

……………………………………………………………………………………………………………………………..

  • Kabul Listelerinin İlan Tarihi: 19-21 Haziran 2019
  • Resmi Kayıt Tarihi: 24-28 Haziran 2019
  • Yedek Listeden Kayıt Tarihi: 01-05 Temmuz 2019
Eğitimde Ölçme ve Değerlendirme Tezli Yüksek Lisans Programı Kayıt Yaptırmaya Hak Kazanan Öğrenci Listesi
Ad Soyad DURUM

(KABUL/YEDEK/RED)

Nesir Deniz Temekoğlu ASİL
Şerife CEYLAN ASİL
Yavuz Yakut ASİL
CEVAHİR CEMİLE TURAL ASİL
Vedat GÜLLÜ ASİL
ZEYNEP SENA BAŞARAN YEDEK
ZEHRA ABACI YEDEK
Mehmet Yastı YEDEK
Muhammet Talha ENGİN YEDEK
Zahit Berkan YEDEK
ESRA GÜLER KAZANAMADI
Furkan Deveci KAZANAMADI
Şule Melike Özçınar KAZANAMADI
Zeynep KARUSERCİ KAZANAMADI
Huzeyfe OKUR KAZANAMADI
Metin Şeşe  KAZANAMADI
Emrah  Işıktaş KAZANAMADI
Ömer Çoban KAZANAMADI
Mehmet Özkan KAZANAMADI
Zeynelabidin Ağalday KAZANAMADI
Elif Gökçe TECDELİOĞLU KAZANAMADI
İSMAİL KAYA KAZANAMADI
Serhat Furkan ESKALEN KAZANAMADI
IŞIL GÜR GİRMEDİ
Özge Gültekin GİRMEDİ
Mehmet Tunçer GİRMEDİ
MUHAMMET MUSAB GÜMÜŞ GİRMEDİ
İsa ALP GİRMEDİ
eyüp can kocatürk GİRMEDİ
Uğur Gürer GİRMEDİ
BURAK DERİCİ GİRMEDİ
FEYZANUR ATAMER GİRMEDİ
mehmet barış ipek GİRMEDİ
Tuba Güler GİRMEDİ

……………………………………………………………………………………………………………………..

  • Kabul Listelerinin İlan Tarihi: 19-21 Haziran 2019
  • Resmi Kayıt Tarihi: 24-28 Haziran 2019
  • Yedek Listeden Kayıt Tarihi: 01-05 Temmuz 2019
Rehberlik ve Psikolojik Danışmalık Tezli Yüksek Lisans Programı Kayıt Yaptırmaya Hak Kazanan Öğrenci Listesi
Ad Soyad DEĞERLENDİRME

SONUCU

Büşra AKPOLAT BAŞARILI
Volkan Güldal BAŞARILI
Neslihan Peyker BAŞARILI
Sümeyye Çağlar BAŞARILI
Nurşen Bedir  BAŞARILI
Yeşim Konca BAŞARILI
ÖMER FARUK ÖZTÜRK BAŞARILI
Kübra KUTLUCA BAŞARILI
Tansu OKUDAN BAŞARILI
Ayşe ALP BAŞARILI
Halil İSPİR BAŞARILI
Zeynep KARUSERCİ BAŞARILI
Elif Gökçe TECDELİOĞLU BAŞARILI
Defne YETİM BAŞARILI
Şerife ÖZKÖK BAŞARILI
Servet Gündüz YEDEK
Cebrail urtekin YEDEK
Faruk İPEK YEDEK

………………………………………………………………………………………………………………………

  • Resmi Kayıt Tarihi: 01-08 Eylül 2019
  • Yedek Listeden Kayıt Tarihi: 09-11 Eylül 2019
Siyaset Bilimi ve Uluslararası İlişkiler %100 İngilizce Tezli Yüksek Lisans Programı Kayıt Yaptırmaya Hak Kazanan Öğrenci Listesi
ADI SOYADI KABUL/ RED DURUMU
BÜŞRA KIRLANGIÇ KABUL
FEVZİ BAĞCI MÜLAKATA GİRMEDİ
DİLEK GÜRGÜN MÜLAKATA GİRMEDİ
DAVUT KILINÇ RED

………………………………………………………………………………………………………………………

  • Yazılı Bilim Sınavı Tarihi: 17 Temmuz 2019 /Sınav Saati: 13.30 Sınav Yeri: Amfi 3 (Hukuk Fakültesinin yanındaki tek katlı amfi binası)
  • Mülakat Tarihi: 25-26 Temmuz 2019
  • Kabul Listelerinin İlan Tarihi: 29-31 Temmuz 2019
  • Resmi Kayıt Tarihi: 01-10 Ağustos 2019
  • Yedek Listeden Kayıt Tarihi: 19-23 Ağustos 2019
Klinik Psikoloji Tezli Yüksek Lisans Programı Yazılı Bilim Sınavına Girmeye Hak Kazanan Öğrenci Listesi
Ad Soyad DURUMU
Fatih Abdullahoğlu Yazılı Sınava Girebilir
MURAT NURİ AĞIRMAN Yazılı Sınava Girebilir
MAZLUM AKBABA Yazılı Sınava Girebilir
RABİA DİLBER AKKOYUNLU Yazılı Sınava Girebilir
Emine Gökçe Aksoy Yazılı Sınava Girebilir
Şeydanur Altıparmak Yazılı Sınava Girebilir
İlayda Aras Yazılı Sınava Girebilir
ALİ ARCAN ARICA Yazılı Sınava Girebilir
Elif Sümeyra Arslan Yazılı Sınava Girebilir
Saim Serhat Arslan Yazılı Sınava Girebilir
SEZEN ASLAN Yazılı Sınava Girebilir
Bilgehür ATAR Yazılı Sınava Girebilir
Büşra Aydın Yazılı Sınava Girebilir
Mehmet Enes Aydoğan Yazılı Sınava Girebilir
Nazlıcan Bağlayici Yazılı Sınava Girebilir
Özlem Başoğlu Yazılı Sınava Girebilir
Kubra BAYDAŞ Yazılı Sınava Girebilir
MERVE BEGEN Yazılı Sınava Girebilir
GÜLHAN BİLGİN Yazılı Sınava Girebilir
mustafa cem birol Yazılı Sınava Girebilir
BÜŞRA BUDAK Yazılı Sınava Girebilir
Betül Cavlak Yazılı Sınava Girebilir
Ebrar ÇAPÇI Yazılı Sınava Girebilir
Özge Çekici Yazılı Sınava Girebilir
Ahmet Ali Çelik Yazılı Sınava Girebilir
elif çelik Yazılı Sınava Girebilir
Fatih Alparslan ÇIRACI Yazılı Sınava Girebilir
FİDAN DEMİR Yazılı Sınava Girebilir
Çağnur Denişik Yazılı Sınava Girebilir
MİRAY DEVELİOĞLU Yazılı Sınava Girebilir
handan beyza doğan Yazılı Sınava Girebilir
Hasan DOĞAN Yazılı Sınava Girebilir
Sultan Büşra Duman Yazılı Sınava Girebilir
Şükran Düger Yazılı Sınava Girebilir
Kübra Efendioğlu Yazılı Sınava Girebilir
Ahmet Erdem Yazılı Sınava Girebilir
Selen Erdoğan Yazılı Sınava Girebilir
Hatice Büşra Erdoğan Yazılı Sınava Girebilir
Ayşegül Erel Yazılı Sınava Girebilir
Bute Eriş Yazılı Sınava Girebilir
sevim büşra fidan Yazılı Sınava Girebilir
Tuana Gökce Yazılı Sınava Girebilir
Büşra Gülsün Yazılı Sınava Girebilir
ELİF TUNA GÜRBÜZ Yazılı Sınava Girebilir
Hüda Kalay Yazılı Sınava Girebilir
Mehtap KALIN Yazılı Sınava Girebilir
Dilara KALYENCİ Yazılı Sınava Girebilir
İLKAY KAYA Yazılı Sınava Girebilir
Seda KEMEÇ Yazılı Sınava Girebilir
EMİNE EDA KILIÇKAYA Yazılı Sınava Girebilir
dicle kırşehirli Yazılı Sınava Girebilir
AYŞE NUR METLİ Yazılı Sınava Girebilir
Sena Mutlu Yazılı Sınava Girebilir
Yılmaz Onur Yazılı Sınava Girebilir
Tuğba Özen Yazılı Sınava Girebilir
MEHMED NİHAD ÖZKAYA Yazılı Sınava Girebilir
Müesser Ecem Öztoygar Yazılı Sınava Girebilir
kardelen özyurda Yazılı Sınava Girebilir
münire polat Yazılı Sınava Girebilir
Metin Pulat Yazılı Sınava Girebilir
Gizem Renkal Yazılı Sınava Girebilir
Hüseyin Sarı Yazılı Sınava Girebilir
sümeyya selçuk Yazılı Sınava Girebilir
Tuğçe Serbest Yazılı Sınava Girebilir
MERVE SEVEN Yazılı Sınava Girebilir
SELVA SONAY Yazılı Sınava Girebilir
Sena ŞAHAN Yazılı Sınava Girebilir
Mehmet ŞAHİN Yazılı Sınava Girebilir
Nazım Şen Yazılı Sınava Girebilir
Aliye Derya Şenol Yazılı Sınava Girebilir
Hafize Selin ŞERMET Yazılı Sınava Girebilir
Alev Şirin Yazılı Sınava Girebilir
Selin Tutku TABUR Yazılı Sınava Girebilir
şevval tanış Yazılı Sınava Girebilir
Sevgi Tarhan Yazılı Sınava Girebilir
Deniz Tartan Yazılı Sınava Girebilir
Esra Ece Taşkın Yazılı Sınava Girebilir
Merve Taşkın Yazılı Sınava Girebilir
PINAR TAYLAN Yazılı Sınava Girebilir
SEDA TIĞLIOĞLU Yazılı Sınava Girebilir
Elif Seda Toker Yazılı Sınava Girebilir
ESMANUR TUZCU Yazılı Sınava Girebilir
SEDA TÜRKER Yazılı Sınava Girebilir
Canan UNÜS Yazılı Sınava Girebilir
Emre Üstdağ Yazılı Sınava Girebilir
ümran yelekin Yazılı Sınava Girebilir
Hamdiye Aytekin Yazılı Sınava Girebilir
Burcu Özçatal Yazılı Sınava Giremez (Dil puanı bulunmamaktadır.)
Mehmet Emin Kurtay Yazılı Sınava Giremez (Dil puanı bulunmamaktadır.)
Merve Şahin Yazılı Sınava Giremez (Dil puanı bulunmamaktadır.)
Gül AYTAÇ Yazılı Sınava Giremez (Dil puanı bulunmamaktadır.)
Güldeniz ÇOLAK Yazılı Sınava Giremez (Dil puanı bulunmamaktadır.)
Fatma Aybüke DEMİR Yazılı Sınava Giremez (Dil puanı bulunmamaktadır.)
SEDA DİLARA TANER Yazılı Sınava Giremez (Dil puanı bulunmamaktadır.)
Eda YILMAZ Yazılı Sınava Giremez (Dil puanı bulunmamaktadır.)
Demet YÜKSEL Yazılı Sınava Giremez (Dil puanı bulunmamaktadır.)
seda sunguroğlu Yazılı Sınava Giremez (Dil puanı bulunmamaktadır.)
Esra Naz ÖZEL Yazılı Sınava Giremez (Dil puanı bulunmamaktadır.)
Gökhan KARA Yazılı Sınava Giremez (Lisans mezuniyet şartını sağlamamaktadır)

 

Klinik Psikoloji Tezsiz Yüksek Lisans Programı Yazılı Bilim Sınavına Girmeye Hak Kazanan Öğrenci Listesi
Ad Soyad DURUM
Akın ABAYLI Yazılı Sınava Girebilir
Alev Gamze AKBAY Yazılı Sınava Girebilir
Damla AKDAĞ Yazılı Sınava Girebilir
Berranur AKKOÇ Yazılı Sınava Girebilir
Büşra AKTAŞ Yazılı Sınava Girebilir
Fatma ALTUN Yazılı Sınava Girebilir
ALİ ARCAN ARICA Yazılı Sınava Girebilir
Sümeyye ARIKAN Yazılı Sınava Girebilir
Saim Serhat Arslan Yazılı Sınava Girebilir
Merve Aslansoy Yazılı Sınava Girebilir
Seydanur ATA Yazılı Sınava Girebilir
betül atlar Yazılı Sınava Girebilir
zeynep asena atlı Yazılı Sınava Girebilir
AYLİN AVCI Yazılı Sınava Girebilir
Aslı AYDIN Yazılı Sınava Girebilir
Merve Aydın Yazılı Sınava Girebilir
Gürkan AYKUT Yazılı Sınava Girebilir
Gül AYTAÇ Yazılı Sınava Girebilir
SERCAN BAHÇİVANCI Yazılı Sınava Girebilir
Zemzeme BALIK Yazılı Sınava Girebilir
İBRAHİM BALKI Yazılı Sınava Girebilir
Yasemin BANKİR Yazılı Sınava Girebilir
BURCU BAŞ Yazılı Sınava Girebilir
İlknur BAY Yazılı Sınava Girebilir
Sevde BOZATLI Yazılı Sınava Girebilir
Serdar BOZKURT Yazılı Sınava Girebilir
İlker Bozkurt Yazılı Sınava Girebilir
fatma budak Yazılı Sınava Girebilir
Fatma Can Yazılı Sınava Girebilir
Canan CANLI Yazılı Sınava Girebilir
EBRU CÜCEOĞLU Yazılı Sınava Girebilir
SABİHA SENA ÇALDAĞ Yazılı Sınava Girebilir
Melike Kübra ÇEKEN Yazılı Sınava Girebilir
DİLAN ÇELİK Yazılı Sınava Girebilir
Ayşegül ÇEVİK Yazılı Sınava Girebilir
İLKNUR ÇOPUROĞLU Yazılı Sınava Girebilir
HÜSEYİN DAĞVİREN Yazılı Sınava Girebilir
HÜSEYİN DAĞVİREN Yazılı Sınava Girebilir
EDA DELİGÖZ Yazılı Sınava Girebilir
Ali Demir Yazılı Sınava Girebilir
Fehime DEMİR Yazılı Sınava Girebilir
ELİF DEMİR AKDENİZ Yazılı Sınava Girebilir
Naciye DENİZ Yazılı Sınava Girebilir
Dilara Doğan Yazılı Sınava Girebilir
Hatice Nur Doğan Yazılı Sınava Girebilir
Sultan Büşra Duman Yazılı Sınava Girebilir
Semina Duran Yazılı Sınava Girebilir
Şeyma Durmazer Yazılı Sınava Girebilir
AYNUR DUYMAZ Yazılı Sınava Girebilir
Şükran Düger Yazılı Sınava Girebilir
süleyman dündar Yazılı Sınava Girebilir
Yasin EKMEKÇİ Yazılı Sınava Girebilir
Buse EKMEKÇİ Yazılı Sınava Girebilir
Gizem Ekmekçiköseoğlu Yazılı Sınava Girebilir
Aslı Elbir Yazılı Sınava Girebilir
Ayşe Elmas ERDOĞDU Yazılı Sınava Girebilir
Kazım Erkay ERİNÇ Yazılı Sınava Girebilir
Seçil ERTEKİN Yazılı Sınava Girebilir
DİLEK ESER Yazılı Sınava Girebilir
Selvi Tuğba Esmer Yazılı Sınava Girebilir
Şükrü ESMER Yazılı Sınava Girebilir
İpek Gözüküçük Yazılı Sınava Girebilir
Aylin Güleryüz Yazılı Sınava Girebilir
ibrahim halil gümük Yazılı Sınava Girebilir
CANSU GÜRDAĞLI Yazılı Sınava Girebilir
melda gürsoy Yazılı Sınava Girebilir
miray ecem güverçin Yazılı Sınava Girebilir
Hatice İpek HAMBALLAR Yazılı Sınava Girebilir
Aslı Ilıcak Yazılı Sınava Girebilir
TUĞÇE inaltekin Yazılı Sınava Girebilir
AYŞE BUSE İNANÇ Yazılı Sınava Girebilir
Yunus Emre İNCESU Yazılı Sınava Girebilir
Sevim Berrin İnci İzmir Yazılı Sınava Girebilir
Halil İSPİR Yazılı Sınava Girebilir
Muhammet Mert İŞBİLİR Yazılı Sınava Girebilir
Mehtap KALIN Yazılı Sınava Girebilir
Kemal Kanat Yazılı Sınava Girebilir
seher kantar Yazılı Sınava Girebilir
Sinem Sultan KARACA Yazılı Sınava Girebilir
Mihriban KARADAŞ Yazılı Sınava Girebilir
BERİVAN KARAKAYA Yazılı Sınava Girebilir
Burcu KARALAR Yazılı Sınava Girebilir
melisa karatas Yazılı Sınava Girebilir
Zeynep KARUSERCİ Yazılı Sınava Girebilir
TUĞBA KAYA Yazılı Sınava Girebilir
BAHAR KAYA Yazılı Sınava Girebilir
Halegül KEKEÇ Yazılı Sınava Girebilir
Sena KEKLİKÇİOĞLU Yazılı Sınava Girebilir
Gülden Keleş Yazılı Sınava Girebilir
Emine Kendirci Yazılı Sınava Girebilir
Fevzi Kılıç Yazılı Sınava Girebilir
dicle kırşehirli Yazılı Sınava Girebilir
ASLI KIZILKAYA Yazılı Sınava Girebilir
zeranur kocabaş Yazılı Sınava Girebilir
Cemre Koç Yazılı Sınava Girebilir
Esma KOLSUZ Yazılı Sınava Girebilir
Hülya Konak Yazılı Sınava Girebilir
Zozan Konak Yazılı Sınava Girebilir
Adile KONÜR Yazılı Sınava Girebilir
Ayşenur Köse Yazılı Sınava Girebilir
Hebun KUTLU Yazılı Sınava Girebilir
Tüvanç KUYUCU Yazılı Sınava Girebilir
Ayşegül Menteşeoğlu Yazılı Sınava Girebilir
AYŞE NUR METLİ Yazılı Sınava Girebilir
Hüseyin MÜJDE Yazılı Sınava Girebilir
Selin Nur Önel Yazılı Sınava Girebilir
Hazal Öniz Yazılı Sınava Girebilir
Fırat Özbilgez Yazılı Sınava Girebilir
Merve Özçelik Yazılı Sınava Girebilir
MERVE ÖZDEDE Yazılı Sınava Girebilir
ESRA ÖZDEMİR Yazılı Sınava Girebilir
Esra Naz ÖZEL Yazılı Sınava Girebilir
Gülperi Özer Yazılı Sınava Girebilir
gizem özgökçe Yazılı Sınava Girebilir
HATİCE ÖZKAN Yazılı Sınava Girebilir
Veyis Öztürk Yazılı Sınava Girebilir
Görkem Pancar Yazılı Sınava Girebilir
Melda PERU Yazılı Sınava Girebilir
Melike POLAT Yazılı Sınava Girebilir
Edanur POLAT Yazılı Sınava Girebilir
Şebnem PUSA Yazılı Sınava Girebilir
Sultan Sağır Yazılı Sınava Girebilir
Esin SAĞLAM Yazılı Sınava Girebilir
Hüseyin Sarı Yazılı Sınava Girebilir
Büşra Savaş Yazılı Sınava Girebilir
Kübra SAYIN Yazılı Sınava Girebilir
Nur Sefer sever Yazılı Sınava Girebilir
SELİN SEYFE Yazılı Sınava Girebilir
SELİN SEYFE Yazılı Sınava Girebilir
Hakan Seyhan Yazılı Sınava Girebilir
Dilara Soylu Yazılı Sınava Girebilir
Nil Soysal Yazılı Sınava Girebilir
Şeyma SÖKMEN Yazılı Sınava Girebilir
ÖMER AHMET SÖNMEZ Yazılı Sınava Girebilir
MEHMET SUNAOĞLU Yazılı Sınava Girebilir
Ali ŞAHİN Yazılı Sınava Girebilir
Özge ŞİBDAR Yazılı Sınava Girebilir
Canan ŞİMŞEK Yazılı Sınava Girebilir
Murat TANSEL Yazılı Sınava Girebilir
EZGİ MİHRİBAN TARHAN Yazılı Sınava Girebilir
Merve Taşkın Yazılı Sınava Girebilir
Aysu Tekin Yazılı Sınava Girebilir
Ahmet TEMLİ Yazılı Sınava Girebilir
Müzeyyen Seda TEYYAR Yazılı Sınava Girebilir
Serap Tohumcu Yazılı Sınava Girebilir
DİDEM TOR Yazılı Sınava Girebilir
İnci TOY Yazılı Sınava Girebilir
Bilgehan Turanlı Yazılı Sınava Girebilir
Ömer Faruk TUTAL Yazılı Sınava Girebilir
Fatih Tüfenkci Yazılı Sınava Girebilir
Süleyman Türk Yazılı Sınava Girebilir
Miraç Uçar Yazılı Sınava Girebilir
Sena Nur ULUKÖK Yazılı Sınava Girebilir
GİZEM ULUSOY Yazılı Sınava Girebilir
MERVE YALÇIN Yazılı Sınava Girebilir
Serra YALKIN Yazılı Sınava Girebilir
EBRU YAMAN Yazılı Sınava Girebilir
Didem Yamaner Metin Yazılı Sınava Girebilir
Nesrin Yazar Yazılı Sınava Girebilir
buse yeğin Yazılı Sınava Girebilir
ümran yelekin Yazılı Sınava Girebilir
Nur Sema YENİCİ Yazılı Sınava Girebilir
REMZİYE YENİÇELEN Yazılı Sınava Girebilir
Kübra YIKAR Yazılı Sınava Girebilir
Büşra Yıldırım Yazılı Sınava Girebilir
Eda YILMAZ Yazılı Sınava Girebilir
ELİF YILMAZ Yazılı Sınava Girebilir
GİZEM YILMAZ Yazılı Sınava Girebilir
Mehmet YILMAZ Yazılı Sınava Girebilir
Yağmur Yüce Yazılı Sınava Girebilir
İLHAMİ YÜCEL Yazılı Sınava Girebilir
Demet YÜKSEL Yazılı Sınava Girebilir
Hatice Eren Yazılı Sınava Giremez (Lisans mezuniyet şartını sağlamamaktadır)

………………………………………………………………………………………………………………………

  • Sözlü Mülakat Tarihi (Tezli YL ve Tezsiz YL): 18 Temmuz 2019 / 14:00 ‘da yapılacaktır. 
  • Kabul Listelerinin İlan Tarihi: 22-23 Temmuz 2019
  • Resmi Kayıt Tarihi: 01-08 Eylül 2019
  • Yedek Listeden Kayıt Tarihi: 09-11 Eylül 2019
Görsel İletişim Tasarımı Tezli Yüksek Lisans Programı
Ad Soyad Durum
ibrahim halil şimşek Sözlü Mülakata Girebilir
Âliye TAMER Sözlü Mülakata Girebilir
Hasan Malik Aydiner Sözlü Mülakata Girebilir
Emel TURGUT Sözlü Mülakata Girebilir
Abdullah Fatih Minyas Sözlü Mülakata Girebilir
BURCU BENDEN Sözlü Mülakata Girebilir
MUHAMMED BURAK ÇEPİK Sözlü Mülakata Girebilir
Cemal Vehbi Serdar Sözlü Mülakata Girebilir
Rana ŞEKER Sözlü Mülakata Girebilir
ibrahim kaya Sözlü Mülakata Girebilir
riyal Aba Sözlü Mülakata Girebilir
Ömer KALYANCIOĞLU Sözlü Mülakata Girebilir
derya şahin demirkol Sözlü Mülakata Girebilir
Rumeysa Yılmaz RED 

 

Görsel İletişim Tasarımı Tezsiz Yüksek Lisans Programı
Ad Soyad Durum
riyal Aba Sözlü Mülakata Girebilir
Muhammed Yasin GÜLBAY Sözlü Mülakata Girebilir

………………………………………………………………………………………………………………………

  • Kabul Listelerinin İlan Tarihi: 22-23 Temmuz 2019
  • Resmi Kayıt Tarihi: 01-08 Eylül 2019
  • Yedek Listeden Kayıt Tarihi: 09-11 Eylül 2019
Görsel İletişim Tasarımı Tezli Yüksek Lisans Mülakat Sonuçları
Ad Soyad Sonuç  Bilimsel Hazırlık
Âliye TAMER Kabul Edildi.
Hasan Malik AYDİNER Kabul Edildi. Evet
Emel TURGUT Kabul Edildi.
İbrahim halil ŞİMŞEK Kabul Edildi.
Rana ŞEKER Kabul Edildi.
Burcu BENDEN Kabul Edildi.
Ömer KALYANCIOĞLU Kabul Edildi.
Cemal Vehbi SERDAR Kabul Edildi.
ibrahim KAYA Kabul Edildi. Evet
Abdullah Fatih MİNYAS Red Edildi.
Derya ŞAHİN DEMİRKOL Red Edildi.
MUHAMMED BURAK ÇEPİK Mülakata Katılım Sağlamadı.
riyal ABA Mülakata Katılım Sağlamadı.

 

Görsel İletişim Tasarımı Tezsiz Yüksek Lisans Mülakat Sonuçları
Ad Soyad Sonuç 
Muhammed Yasin GÜLBAY Kabul Edildi.
Rümeysa YILMAZ Kabul Edildi.
Riyal ABA Mülakata Katılım Sağlamadı.

………………………………………………………………………………………………………………………

  • Mülakat Tarihi: 25-26 Temmuz 2019 
  • Kabul Listelerinin İlan Tarihi: 29-31 Temmuz 2019
  • Resmi Kayıt Tarihi: 01-10 Ağustos 2019
  • Yedek Listeden Kayıt Tarihi: 19-23 Ağustos 2019
KLİNİK PSİKOLOJİ TEZLİ/TEZSİZ YÜKSEK LİSANS PROGRAMI
YAZILI BİLİM SINAVI SONUÇLARI
Adı  Soyadı SONUÇ
AKIN ABAYLI Mülakata Girmeye Hak Kazandı
ALEVGAMZE AKBAY Mülakata Girmeye Hak Kazandı
ALİ DEMİR Mülakata Girmeye Hak Kazandı
ALİ ŞAHİN Mülakata Girmeye Hak Kazandı
ASLI KIZILKAYA Mülakata Girmeye Hak Kazandı
ASLI AYDIN Mülakata Girmeye Hak Kazandı
AYLİN AVCI Mülakata Girmeye Hak Kazandı
AYSU TEKİN Mülakata Girmeye Hak Kazandı
AYŞE BUSE İNANÇ Mülakata Girmeye Hak Kazandı
AYŞE ELMAS ERDOĞDU Mülakata Girmeye Hak Kazandı
AYŞE NUR METLİ Mülakata Girmeye Hak Kazandı
AYŞEGÜL ÇEVİK Mülakata Girmeye Hak Kazandı
AYŞEGÜL MENTEŞEOĞLU Mülakata Girmeye Hak Kazandı
AYŞENUR KÖSE Mülakata Girmeye Hak Kazandı
BERRANUR AKKOÇ Mülakata Girmeye Hak Kazandı
BUSE EKMEKÇİ Mülakata Girmeye Hak Kazandı
BUTE ERİŞ Mülakata Girmeye Hak Kazandı
BÜŞRA GÜLSÜN Mülakata Girmeye Hak Kazandı
BÜŞRA BUDAK Mülakata Girmeye Hak Kazandı
BÜŞRA AYDIN Mülakata Girmeye Hak Kazandı
CEMRE KOÇ Mülakata Girmeye Hak Kazandı
DAMLA AKDAĞ Mülakata Girmeye Hak Kazandı
DEMET YÜKSEL Mülakata Girmeye Hak Kazandı
DENİZ TARTAN Mülakata Girmeye Hak Kazandı
DİCLE  KIRŞEHİRLİ Mülakata Girmeye Hak Kazandı
DİDEM TOR Mülakata Girmeye Hak Kazandı
DİDEM YAMANER METİN Mülakata Girmeye Hak Kazandı
DİLARA KALYENCİ Mülakata Girmeye Hak Kazandı
DİLARA SOYLU Mülakata Girmeye Hak Kazandı
DİLEK ESER Mülakata Girmeye Hak Kazandı
EBRAR ÇAPÇI Mülakata Girmeye Hak Kazandı
EBRU CÜCEOĞLU Mülakata Girmeye Hak Kazandı
EDA YILMAZ Mülakata Girmeye Hak Kazandı
EDA DELİGÖZ Mülakata Girmeye Hak Kazandı
ELİF SEDA TOKER Mülakata Girmeye Hak Kazandı
ELİF TUNA GÜRBÜZ Mülakata Girmeye Hak Kazandı
EMİNE EDA KILIÇKAYA Mülakata Girmeye Hak Kazandı
EMİNE GÖKÇE AKSOY Mülakata Girmeye Hak Kazandı
EMRE ÜSTDAĞ Mülakata Girmeye Hak Kazandı
ESMA KOLSUZ Mülakata Girmeye Hak Kazandı
ESRA NAZ ÖZEL Mülakata Girmeye Hak Kazandı
FATMA BUDAK Mülakata Girmeye Hak Kazandı
FATMA CAN Mülakata Girmeye Hak Kazandı
FEHİME DEMİR Mülakata Girmeye Hak Kazandı
GİZEM RENKAL Mülakata Girmeye Hak Kazandı
GÖRKEM PANCAR Mülakata Girmeye Hak Kazandı
GÜLDEN KELEŞ Mülakata Girmeye Hak Kazandı
GÜLHAN BİLGİN Mülakata Girmeye Hak Kazandı
GÜLPERİ ÖZER Mülakata Girmeye Hak Kazandı
HALEGÜL KEKEÇ Mülakata Girmeye Hak Kazandı
HAMİDİYE AYTEKİN Mülakata Girmeye Hak Kazandı
HANDAN BEYZA DOĞAN Mülakata Girmeye Hak Kazandı
HATİCE ÖZKAN Mülakata Girmeye Hak Kazandı
HATİCE NUR DOĞAN Mülakata Girmeye Hak Kazandı
HEBUN KUTLU Mülakata Girmeye Hak Kazandı
HÜLYA KONAK Mülakata Girmeye Hak Kazandı
İBRAHİM BALKI Mülakata Girmeye Hak Kazandı
İLHAMİ YÜCEL Mülakata Girmeye Hak Kazandı
İLKAY JAYA Mülakata Girmeye Hak Kazandı
İLKNUR BAY Mülakata Girmeye Hak Kazandı
İPEK GÖZÜKÜÇÜK Mülakata Girmeye Hak Kazandı
KAZIM ERKAY ERİNÇ Mülakata Girmeye Hak Kazandı
KÜBRA EFENDİOĞLU Mülakata Girmeye Hak Kazandı
MEHMET SUNAOĞLU Mülakata Girmeye Hak Kazandı
MELDA GÜRSOY Mülakata Girmeye Hak Kazandı
MERVE ÖZDEDE Mülakata Girmeye Hak Kazandı
MERVE TAŞKIN Mülakata Girmeye Hak Kazandı
MERVE ÖZÇELİK Mülakata Girmeye Hak Kazandı
METİN PULAT Mülakata Girmeye Hak Kazandı
MİHRİBAN KARADAŞ Mülakata Girmeye Hak Kazandı
MİRAÇ UÇAR Mülakata Girmeye Hak Kazandı
MİRAY ECEM GÜVERÇİN Mülakata Girmeye Hak Kazandı
MÜNİRE POLAT Mülakata Girmeye Hak Kazandı
NAZLICAN BAĞLAYİCİ Mülakata Girmeye Hak Kazandı
NİL SOYSAL Mülakata Girmeye Hak Kazandı
NUR SEFER SEVER Mülakata Girmeye Hak Kazandı
NURSEMA YENİCİ Mülakata Girmeye Hak Kazandı
ÖMER AHMET SÖNMEZ Mülakata Girmeye Hak Kazandı
ÖZGE ÇEKİCİ Mülakata Girmeye Hak Kazandı
ÖZGE ŞİBDAR Mülakata Girmeye Hak Kazandı
ÖZLEM BAŞOĞLU Mülakata Girmeye Hak Kazandı
PINAR TAYLAN Mülakata Girmeye Hak Kazandı
REMZİYE YENİÇELEN Mülakata Girmeye Hak Kazandı
SAİM SERHAT ARSLAN Mülakata Girmeye Hak Kazandı
SEÇİL  ERTEKİN Mülakata Girmeye Hak Kazandı
SEDA KEMEÇ Mülakata Girmeye Hak Kazandı
SEDA TIĞLIOĞLU Mülakata Girmeye Hak Kazandı
SELİN TUTKU TABUR Mülakata Girmeye Hak Kazandı
SELVİ TUĞBA ESMER Mülakata Girmeye Hak Kazandı
SENA MUTLU Mülakata Girmeye Hak Kazandı
SENA KEKLİKÇİOĞLU Mülakata Girmeye Hak Kazandı
SENA NUR ULUKÖK Mülakata Girmeye Hak Kazandı
SERAP TOHUMCU Mülakata Girmeye Hak Kazandı
SERRA YALKIN Mülakata Girmeye Hak Kazandı
SEZEN ASLAN Mülakata Girmeye Hak Kazandı
SİNEM SULTAN KARACA Mülakata Girmeye Hak Kazandı
SÜMEYYE ARIKAN Mülakata Girmeye Hak Kazandı
ŞEVVAL TANIŞ Mülakata Girmeye Hak Kazandı
ŞEYDANUR ALTIPARMAK Mülakata Girmeye Hak Kazandı
ŞEYMA DURMAZER Mülakata Girmeye Hak Kazandı
ŞÜKRÜ ESMER Mülakata Girmeye Hak Kazandı
TUANA GÖKÇE Mülakata Girmeye Hak Kazandı
TUĞÇE SERBEST Mülakata Girmeye Hak Kazandı
ÜMRAN YELEKİN Mülakata Girmeye Hak Kazandı
YAĞMUR YÜCE Mülakata Girmeye Hak Kazandı
YASEMİN BANKİR Mülakata Girmeye Hak Kazandı
YILMAZ ONUR Mülakata Girmeye Hak Kazandı
ZOZAN KONAK Mülakata Girmeye Hak Kazandı
ADİLE  KONÜR BARAJ PUANI GEÇEMEDİ
ASLI ELBİR BARAJ PUANI GEÇEMEDİ
BETÜL ATLAR BARAJ PUANI GEÇEMEDİ
BİLGEHAN TURANLI BARAJ PUANI GEÇEMEDİ
BÜŞRA AKTAŞ BARAJ PUANI GEÇEMEDİ
CANAN CANLI BARAJ PUANI GEÇEMEDİ
CANSU GÜRDAĞLI BARAJ PUANI GEÇEMEDİ
DİLAN ÇELİK BARAJ PUANI GEÇEMEDİ
EDANUR POLAT BARAJ PUANI GEÇEMEDİ
ELİF ÇELİK BARAJ PUANI GEÇEMEDİ
EMİNE KENDİRCİ BARAJ PUANI GEÇEMEDİ
ESRA ÖZDEMİR BARAJ PUANI GEÇEMEDİ
FATİH TÜFENKCİ BARAJ PUANI GEÇEMEDİ
GİZEM YILMAZ BARAJ PUANI GEÇEMEDİ
GİZEM ÖZGÖKÇE BARAJ PUANI GEÇEMEDİ
GÜL AYTAÇ BARAJ PUANI GEÇEMEDİ
HATİCE İPEK HAMBALLAR BARAJ PUANI GEÇEMEDİ
HÜSEYİN DAĞVİREN BARAJ PUANI GEÇEMEDİ
HÜSEYİN MÜJDE BARAJ PUANI GEÇEMEDİ
İBRAHİM HALİL GÜMÜK BARAJ PUANI GEÇEMEDİ
İLKER BOZKURT BARAJ PUANI GEÇEMEDİ
KEMAL KANAT BARAJ PUANI GEÇEMEDİ
KÜBRA YIKAR BARAJ PUANI GEÇEMEDİ
KÜBRA SAYIN BARAJ PUANI GEÇEMEDİ
MEHMET ŞAHİN BARAJ PUANI GEÇEMEDİ
MEHMET YILMAZ BARAJ PUANI GEÇEMEDİ
MELDA PERU BARAJ PUANI GEÇEMEDİ
MELİKE POLAT BARAJ PUANI GEÇEMEDİ
MELİSA KARATAŞ BARAJ PUANI GEÇEMEDİ
MERVE YALÇIN BARAJ PUANI GEÇEMEDİ
MERVE ASLANSOY BARAJ PUANI GEÇEMEDİ
NACİYE DENİZ BARAJ PUANI GEÇEMEDİ
ÖMER FARUK TUTAL BARAJ PUANI GEÇEMEDİ
SABİHA SENA ÇALDAĞ BARAJ PUANI GEÇEMEDİ
SEMİNA DURAN BARAJ PUANI GEÇEMEDİ
SENA ŞAHAN BARAJ PUANI GEÇEMEDİ
SERDAR  BOZKURT BARAJ PUANI GEÇEMEDİ
SEVDE BOZATLI BARAJ PUANI GEÇEMEDİ
SEYDANUR ATA BARAJ PUANI GEÇEMEDİ
SULTAN SAĞIR BARAJ PUANI GEÇEMEDİ
ŞEBNEM PUSA BARAJ PUANI GEÇEMEDİ
ŞEYMA SÖKMEN BARAJ PUANI GEÇEMEDİ
TÜVANÇ KUYUCU BARAJ PUANI GEÇEMEDİ
YASİN EKMEKÇİ BARAJ PUANI GEÇEMEDİ
ZERANUR KOCABAŞ BARAJ PUANI GEÇEMEDİ
Ahmet Erdem YAZILI SINAVA SINAVA GELMEDİ
Ahmet TEMLİ YAZILI SINAVA SINAVA GELMEDİ
Ahmet Ali  Çelik YAZILI SINAVA SINAVA GELMEDİ
Alev Şirin YAZILI SINAVA SINAVA GELMEDİ
ALİ ARCAN ARICA YAZILI SINAVA SINAVA GELMEDİ
Aliye Derya Şenol YAZILI SINAVA SINAVA GELMEDİ
Aslı Ilıcak YAZILI SINAVA SINAVA GELMEDİ
Aylin Güleryüz YAZILI SINAVA SINAVA GELMEDİ
AYNUR DUYMAZ YAZILI SINAVA SINAVA GELMEDİ
Ayşegül Erel YAZILI SINAVA SINAVA GELMEDİ
BAHAR KAYA YAZILI SINAVA SINAVA GELMEDİ
BERİVAN KARAKAYA YAZILI SINAVA SINAVA GELMEDİ
Betül Cavlak YAZILI SINAVA SINAVA GELMEDİ
Bilgehür ATAR YAZILI SINAVA SINAVA GELMEDİ
Burcu KARALAR YAZILI SINAVA SINAVA GELMEDİ
BURCU BAŞ YAZILI SINAVA SINAVA GELMEDİ
buse yeğin YAZILI SINAVA SINAVA GELMEDİ
Büşra Yıldırım YAZILI SINAVA SINAVA GELMEDİ
Büşra Savaş YAZILI SINAVA SINAVA GELMEDİ
Canan UNÜS YAZILI SINAVA SINAVA GELMEDİ
Canan ŞİMŞEK YAZILI SINAVA SINAVA GELMEDİ
Çağnur Denişik YAZILI SINAVA SINAVA GELMEDİ
Dilara Doğan YAZILI SINAVA SINAVA GELMEDİ
EBRU YAMAN YAZILI SINAVA SINAVA GELMEDİ
ELİF YILMAZ YAZILI SINAVA SINAVA GELMEDİ
ELİF DEMİR AKDENİZ YAZILI SINAVA SINAVA GELMEDİ
Elif Sümeyra Arslan YAZILI SINAVA SINAVA GELMEDİ
Esin SAĞLAM YAZILI SINAVA SINAVA GELMEDİ
ESMANUR TUZCU YAZILI SINAVA SINAVA GELMEDİ
Esra Ece  Taşkın YAZILI SINAVA SINAVA GELMEDİ
EZGİ MİHRİBAN  TARHAN YAZILI SINAVA SINAVA GELMEDİ
Fatih Abdullahoğlu YAZILI SINAVA SINAVA GELMEDİ
Fatih Alparslan ÇIRACI YAZILI SINAVA SINAVA GELMEDİ
Fatma ALTUN YAZILI SINAVA SINAVA GELMEDİ
Fevzi  Kılıç  YAZILI SINAVA SINAVA GELMEDİ
Fırat Özbilgez YAZILI SINAVA SINAVA GELMEDİ
FİDAN DEMİR YAZILI SINAVA SINAVA GELMEDİ
GİZEM ULUSOY YAZILI SINAVA SINAVA GELMEDİ
Gizem Ekmekçiköseoğlu YAZILI SINAVA SINAVA GELMEDİ
Gürkan AYKUT YAZILI SINAVA SINAVA GELMEDİ
Hafize Selin ŞERMET YAZILI SINAVA SINAVA GELMEDİ
Hakan Seyhan YAZILI SINAVA SINAVA GELMEDİ
Halil İSPİR YAZILI SINAVA SINAVA GELMEDİ
Hasan DOĞAN YAZILI SINAVA SINAVA GELMEDİ
Hatice Büşra Erdoğan YAZILI SINAVA SINAVA GELMEDİ
Hazal Öniz YAZILI SINAVA SINAVA GELMEDİ
Hüda Kalay YAZILI SINAVA SINAVA GELMEDİ
Hüseyin Sarı YAZILI SINAVA SINAVA GELMEDİ
İlayda  Aras YAZILI SINAVA SINAVA GELMEDİ
İLKNUR ÇOPUROĞLU YAZILI SINAVA SINAVA GELMEDİ
İnci TOY YAZILI SINAVA SINAVA GELMEDİ
kardelen özyurda YAZILI SINAVA SINAVA GELMEDİ
Kubra BAYDAŞ YAZILI SINAVA SINAVA GELMEDİ
MAZLUM AKBABA YAZILI SINAVA SINAVA GELMEDİ
MEHMED NİHAD ÖZKAYA YAZILI SINAVA SINAVA GELMEDİ
Mehmet Enes Aydoğan YAZILI SINAVA SINAVA GELMEDİ
Mehtap  KALIN YAZILI SINAVA SINAVA GELMEDİ
Melike Kübra ÇEKEN YAZILI SINAVA SINAVA GELMEDİ
MERVE BEGEN YAZILI SINAVA SINAVA GELMEDİ
MERVE SEVEN YAZILI SINAVA SINAVA GELMEDİ
Merve Aydın YAZILI SINAVA SINAVA GELMEDİ
MİRAY DEVELİOĞLU YAZILI SINAVA SINAVA GELMEDİ
Muhammet Mert İŞBİLİR YAZILI SINAVA SINAVA GELMEDİ
Murat TANSEL YAZILI SINAVA SINAVA GELMEDİ
MURAT NURİ AĞIRMAN YAZILI SINAVA SINAVA GELMEDİ
mustafa cem birol YAZILI SINAVA SINAVA GELMEDİ
Müesser Ecem Öztoygar YAZILI SINAVA SINAVA GELMEDİ
Müzeyyen Seda TEYYAR YAZILI SINAVA SINAVA GELMEDİ
Nazım  Şen YAZILI SINAVA SINAVA GELMEDİ
Nesrin Yazar YAZILI SINAVA SINAVA GELMEDİ
RABİA DİLBER AKKOYUNLU YAZILI SINAVA SINAVA GELMEDİ
SEDA TÜRKER YAZILI SINAVA SINAVA GELMEDİ
seher kantar YAZILI SINAVA SINAVA GELMEDİ
Selen Erdoğan YAZILI SINAVA SINAVA GELMEDİ
SELİN SEYFE YAZILI SINAVA SINAVA GELMEDİ
Selin Nur Önel YAZILI SINAVA SINAVA GELMEDİ
SELVA SONAY YAZILI SINAVA SINAVA GELMEDİ
SERCAN BAHÇİVANCI YAZILI SINAVA SINAVA GELMEDİ
Sevgi Tarhan YAZILI SINAVA SINAVA GELMEDİ
Sevim Berrin İnci İzmir YAZILI SINAVA SINAVA GELMEDİ
Sevim Büşra FİDAN YAZILI SINAVA SINAVA GELMEDİ
Sultan Büşra  Duman YAZILI SINAVA SINAVA GELMEDİ
süleyman dündar YAZILI SINAVA SINAVA GELMEDİ
Süleyman  Türk  YAZILI SINAVA SINAVA GELMEDİ
Şükran Düger YAZILI SINAVA SINAVA GELMEDİ
SümeyyA SELÇUK YAZILI SINAVA SINAVA GELMEDİ
Şükran DÜGER YAZILI SINAVA SINAVA GELMEDİ
TUĞBA KAYA YAZILI SINAVA SINAVA GELMEDİ
TUĞBA ÖZEN YAZILI SINAVA SINAVA GELMEDİ
TUĞÇE inaltekin YAZILI SINAVA SINAVA GELMEDİ
Veyis  Öztürk YAZILI SINAVA SINAVA GELMEDİ
Yunus Emre İNCESU YAZILI SINAVA SINAVA GELMEDİ
Zemzeme BALIK YAZILI SINAVA SINAVA GELMEDİ
Zeynep KARUSERCİ YAZILI SINAVA SINAVA GELMEDİ
zeynep asena atlı YAZILI SINAVA SINAVA GELMEDİ

NOT: Mülakat yeri Psikoloji bölümüdür. Öğrenci adaylarımızın mülakat saatinden önce hazır beklemesi gerekmektedir.

KLİNİK PSİKOLOJİ TEZLİ/TEZSİZ YÜKSEK LİSANS PROGRAMI

25 TEMMUZ MÜLAKAT GRUBU

GRUP A  GRUP B 
Saat Sıra Ad Soyad Saat Sıra Ad Soyad
10.00-11.00 1 AYŞE NUR METLİ 10.00-11.00 1 AYŞEGÜL MENTEŞEOĞLU
2 BUTE ERİŞ 2 AYŞENUR KÖSE
3 BÜŞRA GÜLSÜN 3 BERRANUR AKKOÇ
4 BÜŞRA BUDAK 4 BUSE EKMEKÇİ
5 BÜŞRA AYDIN 5 DAMLA AKDAĞ
11.00-12.00 6 SENA MUTLU 11.00-12.00 6 EBRU CÜCEOĞLU
7 SEZEN ASLAN 7 EDA YILMAZ
8 ŞEVVAL TANIŞ 8 EDA DELİGÖZ
9 DİLARA KALYENCİ 9 ESMA KOLSUZ
10 TUANA GÖKÇE 10 ESRA NAZ ÖZEL
13.00-14.00 11 AYŞE BUSE İNANÇ 13.00-14.00 11 HALEGÜL KEKEÇ
12 AYŞE ELMAS ERDOĞDU 12 HATİCE ÖZKAN
13 SÜMEYYE ARIKAN 13 HATİCE NUR DOĞAN
14 YASEMİN BANKİR 14 HEBUN KUTLU
15 AYŞEGÜL ÇEVİK 15 HÜLYA KONAK
14.00-15.00 16 GÜLHAN BİLGİN 14.00-15.00 16 MEHMET SUNAOĞLU
17 HAMİDİYE AYTEKİN 17 MERVE ÖZDEDE
18 HANDAN BEYZA DOĞAN 18 ŞÜKRÜ ESMER
19 İLKAY JAYA 19 MERVE ÖZÇELİK
20 KÜBRA EFENDİOĞLU 20 MİHRİBAN KARADAŞ
15.00-16.00 21 TUĞÇE SERBEST 15.00-16.00 21 ÖMER AHMET SÖNMEZ
22 ÜMRAN YELEKİN 22 ÖZGE ŞİBDAR
23 YILMAZ ONUR 23 REMZİYE YENİÇELEN
24 AYLİN AVCI 24 ŞEYMA DURMAZER
25 AYSU TEKİN 25 SEÇİL  ERTEKİN
26 ÖZGE ÇEKİCİ 26 ZOZAN KONAK
27 FATMA BUDAK 27 MELDA GÜRSOY

 

KLİNİK PSİKOLOJİ TEZLİ/TEZSİZ YÜKSEK LİSANS PROGRAMI

26 TEMMUZ MÜLAKAT GRUBU

GRUP A  GRUP B 
Saat Sıra Ad Soyad Saat Sıra Ad Soyad
10.00-11.00 1 DENİZ TARTAN 10.00-11.00 1 DEMET YÜKSEL
2 DİCLE  KIRŞEHİRLİ 2 SİNEM SULTAN KARACA
3 ŞEYDANUR ALTIPARMAK 3 DİDEM TOR
4 EBRAR ÇAPÇI 4 DİDEM YAMANER METİN
5 ELİF SEDA TOKER 5 DİLEK ESER
11.00-12.00 6 ELİF TUNA GÜRBÜZ 11.00-12.00 6 FATMA CAN
7 EMİNE EDA KILIÇKAYA 7 FEHİME DEMİR
8 EMİNE GÖKÇE AKSOY 8 GÖRKEM PANCAR
9 EMRE ÜSTDAĞ 9 GÜLDEN KELEŞ
10 GİZEM RENKAL 10 GÜLPERİ ÖZER
13.00-14.00 11 MERVE TAŞKIN 13.00-14.00 11 İBRAHİM BALKI
12 METİN PULAT 12 İLHAMİ YÜCEL
13 MÜNİRE POLAT 13 İLKNUR BAY
14 NAZLICAN BAĞLAYİCİ 14 İPEK GÖZÜKÜÇÜK
15 ÖZLEM BAŞOĞLU 15 KAZIM ERKAY ERİNÇ
14.00-15.00 16 PINAR TAYLAN 14.00-15.00 16 MİRAÇ UÇAR
17 SAİM SERHAT ARSLAN 17 MİRAY ECEM GÜVERÇİN
18 SEDA KEMEÇ 18 NİL SOYSAL
19 SEDA TIĞLIOĞLU 19 NUR SEFER SEVER
20 CEMRE KOÇ 20 DİLARA SOYLU
21 SELİN TUTKU TABUR 21 NURSEMA YENİCİ
15.00-16.00 22 AKIN ABAYLI 15.00-16.00 22 SELVİ TUĞBA ESMER
23 ALEVGAMZE AKBAY 23 SENA KEKLİKÇİOĞLU
24 ALİ DEMİR 24 SENA NUR ULUKÖK
25 ALİ ŞAHİN 25 SERAP TOHUMCU
26 ASLI KIZILKAYA 26 YAĞMUR YÜCE
27 ASLI AYDIN 27 SERRA YALKIN

NOT: Mülakat yeri Psikoloji bölümüdür. Öğrenci adaylarımızın mülakat saatinden önce hazır beklemesi gerekmektedir.

2019-2020 KLİNİK PSİKOLOJİ GÜZ YARIYILI KURUM İÇİ YATAY GEÇİŞ SONUÇLARI

Adı Soyadı SONUÇ
Rabia Tuğçe GÜRER KABUL
Esra ÇEŞTAN KABUL
Selin Tutku TABUR KABUL
Dilara KALYENCİ 1. YEDEK
Pelin  YILDIZ SAİN 2. YEDEK
Şevval  ÜNAL 3. YEDEK
Cansu  KOÇAK RET
İrem KİLECİ RET
Hatice Kübra AYAR EKSİK BELGE

………………………………………………………………………………………………………………………

  • Yazılı Sınav Tarihi: 31 Temmuz 2019 – saat: 10.00
  • Sözlü Mülakat Tarihi: 31 Temmuz 2019 – saat: 13.00
  • Kabul Listelerinin İlan Tarihi: 01-02 Ağustos 2019
  • Resmi Kayıt Tarihi: 03-10 Ağustos 2019
  • Yedek Listeden Kayıt Tarihi: 19-23 Ağustos 2019
Özel Eğitim Tezli Yüksek Lisans Programı Yazılı Bilim Sınavına Girmeye Hak Kazanan Öğrenci Listesi
Ad Soyad Durum 
murat akkaya Yazılı Sınava Girebilir
Elif ALPAY Yazılı Sınava Girebilir
YASEMİN ALTUN Yazılı Sınava Girebilir
Rauf ALTUNDAĞ Yazılı Sınava Girebilir
SÜREYYA ARSLAN Yazılı Sınava Girebilir
DİYAR AYBAS Yazılı Sınava Girebilir
Hatice  Beroje  Yazılı Sınava Girebilir
Buket Birinci Yazılı Sınava Girebilir
Muhammed Çazım Yazılı Sınava Girebilir
Tolga ÇELİK Yazılı Sınava Girebilir
Metin DOĞAN Yazılı Sınava Girebilir
Gülşah Elkaan Yazılı Sınava Girebilir
Hamide Erdim Yazılı Sınava Girebilir
GÜLTAÇ ERFİDAN Yazılı Sınava Girebilir
Hüseyin Emre Gezginci Yazılı Sınava Girebilir
bayram gökdemir Yazılı Sınava Girebilir
Gülfidan  Gökdemir öncül Yazılı Sınava Girebilir
Fatma Güleryüz Yazılı Sınava Girebilir
Selda Gürsoy Yazılı Sınava Girebilir
sedat ırmak Yazılı Sınava Girebilir
FATİH IŞIK Yazılı Sınava Girebilir
Halil Kan Yazılı Sınava Girebilir
AHMET KARACANOĞLU Yazılı Sınava Girebilir
MEHMET KARAMAN Yazılı Sınava Girebilir
HÜSEYİN BARIŞ KAYA Yazılı Sınava Girebilir
MUHAMMED EMİN KIZILKAYA Yazılı Sınava Girebilir
KÜBRA MEMİKOĞLU Yazılı Sınava Girebilir
Dirok Ölker Yazılı Sınava Girebilir
Ferdi ÖZTÜRK Yazılı Sınava Girebilir
Cemil Parlak Yazılı Sınava Girebilir
Gülfer Sevgi Yazılı Sınava Girebilir
ömer faruk  solmaz Yazılı Sınava Girebilir
FATMA GAMZE ŞAHİN Yazılı Sınava Girebilir
MUSTAFA TUNCER Yazılı Sınava Girebilir
RAHİME TURHAN Yazılı Sınava Girebilir
Hasan Hakkı TÜRKGEZER Yazılı Sınava Girebilir
Rıfat Usluğ Yazılı Sınava Girebilir
ilhan üşümez Yazılı Sınava Girebilir
Engin YAVUZ Yazılı Sınava Girebilir
Seda Yılmaz Yazılı Sınava Girebilir
GİZEM DOĞAN RED / ALES yok.
DAVUT DENİZ AYLİ RED / ALES süresi geçmiş
Kevser Şeyma SELİMLİ RED / Lisans alan dışı
seda sevimli  RED / Lisans alan dışı
MENEKŞE BALOĞLU RED / Lisans alan dışı
HAZAL CANSU KAYA RED / Lisans alan dışı
Ömer Yüzügülen RED / Lisans alan dışı
Merve Şahin RED / Lisans alan dışı
Yunus PAMUK RED / Lisans alan dışı
Zeynep KARUSERCİ RED / Lisans alan dışı
davut işik RED / Lisans alan dışı
KADİR KANKILIÇ RED / Lisans alan dışı
ASUHAN SEREN AKYILDIZ RED / Lisans alan dışı
muhammed enes çoban RED / Lisans alan dışı
Umut Demir RED / Lisans alan dışı
EYÜP CÜLFÜK RED / Lisans alan dışı
Burak Aydoğan RED/ Transkript eksik
OSMAN BARDAKÇI RED/ Ales belgesi yok
Veysel KARA RED/ Eksik evrak
Gülcan Turşucu RED/ Eksik evrak
hatice arzu türkoğlu RED/ Transkripte GNO bilgisi yok

………………………………………………………………………………………………………………………

  • Kabul Listelerinin İlan Tarihi: 29-31 Temmuz 2019
  • Resmi Kayıt Tarihi: 30 Temmuz-09 Ağustos 2019
  • Yedek Listeden Kayıt Tarihi: 19-23 Ağustos 2019
HASAN KALYONCU ÜNİVERSİTESİ SOSYAL BİLİMLER ENSTİTÜSÜ
 KLİNİK PSİKOLOJİ TEZLİ YÜKSEK LİSANS PROGRAMI
 KABUL-RET LİSTESİ 
Ad Soyad SONUÇ
PINAR TAYLAN KABUL
Merve Taşkın KABUL
SEDA TIĞLIOĞLU KABUL
Kübra Efendioğlu KABUL
Özlem Başoğlu KABUL
Seda KEMEÇ KABUL
Ebrar ÇAPÇI KABUL
Bute Eriş KABUL
BÜŞRA BUDAK KABUL
Gizem Renkal KABUL
Yılmaz Onur 1. YEDEK
Dilara KALYENCİ 2. YEDEK
Nazlıcan Bağlayici 3. YEDEK
şevval tanış 4. YEDEK
Elif Seda Toker 5. YEDEK
Büşra Aydın 6. YEDEK
İLKAY KAYA 7. YEDEK
Metin Pulat 8. YEDEK
ELİF TUNA GÜRBÜZ 9. YEDEK
Hamdiye Aytekin 10. YEDEK
AYŞE NUR METLİ RET
Özge Çekici RET
Şeydanur Altıparmak RET
Saim Serhat Arslan RET
dicle  kırşehirli RET
Deniz Tartan RET
Tuana Gökce RET
Sena Mutlu RET
Emre  Üstdağ RET
ümran  yelekin  RET
Handan Beyza Doğan RET
GÜLHAN BİLGİN RET
Tuğçe Serbest RET
EMİNE EDA KILIÇKAYA RET
Büşra Gülsün RET
münire  polat RET
Emine Gökçe Aksoy RET
Selin Tutku TABUR RET
SEZEN ASLAN RET

 

HASAN KALYONCU ÜNİVERSİTESİ SOSYAL BİLİMLER ENSTİTÜSÜ
 KLİNİK PSİKOLOJİ TEZSİZ YÜKSEK LİSANS PROGRAMI
 KABUL-RET LİSTESİ 
Ad Soyad SONUÇ
Yasemin BANKİR KABUL
Miraç Uçar KABUL
Aysu  Tekin KABUL
Fatma Can KABUL
REMZİYE YENİÇELEN KABUL
AYLİN AVCI KABUL
DİDEM TOR KABUL
MEHMET SUNAOĞLU KABUL
Hülya  Konak KABUL
Ayşegül ÇEVİK KABUL
Yağmur Yüce KABUL
Sena Nur ULUKÖK KABUL
İLHAMİ  YÜCEL KABUL
AYŞE NUR METLİ KABUL
İlknur BAY KABUL
ümran  yelekin  KABUL
Esra Naz  ÖZEL KABUL
Seçil ERTEKİN KABUL
Demet YÜKSEL KABUL
dicle  kırşehirli KABUL
Şükrü ESMER KABUL
Gülperi Özer KABUL
EBRU CÜCEOĞLU KABUL
Nur Sefer sever KABUL
Ali Demir KABUL
Görkem Pancar KABUL
DİLEK  ESER KABUL
Sena KEKLİKÇİOĞLU KABUL
Serra YALKIN KABUL
Eda YILMAZ KABUL
Hatice Nur  Doğan 1. YEDEK
Merve Taşkın 2. YEDEK
Damla AKDAĞ 3. YEDEK
Zozan Konak 4. YEDEK
Mihriban KARADAŞ 5. YEDEK
Aslı AYDIN 6. YEDEK
Dilara Soylu 7. YEDEK
Buse EKMEKÇİ 8. YEDEK
Ayşe Elmas ERDOĞDU 9. YEDEK
Hebun KUTLU 10. YEDEK
EDA DELİGÖZ RET
ASLI KIZILKAYA RET
MERVE ÖZDEDE RET
Nur Sema YENİCİ RET
Halegül KEKEÇ RET
Gülden Keleş RET
Özge ŞİBDAR RET
AYŞE BUSE İNANÇ RET
HATİCE ÖZKAN RET
miray ecem güverçin RET
Esma KOLSUZ RET
Selvi Tuğba Esmer RET
Fehime DEMİR RET
Didem Yamaner Metin RET
İBRAHİM BALKI RET
Kazım Erkay ERİNÇ RET
Şeyma Durmazer RET
melda  gürsoy RET
Ali ŞAHİN RET
İpek Gözüküçük RET
Serap Tohumcu RET
Sümeyye ARIKAN RET
Saim Serhat Arslan RET
Nil Soysal RET
Berranur AKKOÇ RET
Akın ABAYLI RET
Alev Gamze AKBAY RET
Cemre Koç RET
Ayşegül Menteşeoğlu RET
Ayşenur Köse RET
fatma budak RET
Merve Özçelik RET
ÖMER AHMET SÖNMEZ RET
Sinem Sultan KARACA RET

………………………………………………………………………………………………………………………

  • Resmi Kayıt Tarihi: 01 Ağustos-09 Ağustos 2019
  • Yedek Listeden Kayıt Tarihi: 19-23 Ağustos 2019
Özel Eğitim Tezli Yüksek Lisans Programı Kayıt Yaptırmaya Hak Kazanan Öğrenci Listesi
Ad Soyad Açıklama
KÜBRA MEMİKOĞLU KABUL
HAMİDE ERDİM KABUL
İLHAN ÜŞÜMEZ KABUL
MURAT AKKAYA KABUL
GÜLTAÇ ERFİDAN KABUL
FERDİ ÖZTÜRK KABUL
SEDAT IRMAK KABUL
AHMET KARACANOĞLU YEDEK
HÜSEYİN EMRE GEZGİNCİ YEDEK
CEMİL PARLAK YEDEK
MEHMET KARAMAN YEDEK
MUHAMMED    ÇAZIM RED
FATMA  GÜLERYÜZ RED
BAYRAM GÖKDEMİR   RED
RIFAT USLUĞ RED
RAUF ALTUNDAĞ RED
GÜLFER SEVGİ RED
FATİH IŞIK RED
ÖMER FARUK SOLMAZ RED
DİROK ÖLKER RED
ELİF ALPAY SINAVA GİRMEDİ
YASEMİN ALTUN SINAVA GİRMEDİ
SÜREYYA ARSLAN SINAVA GİRMEDİ
DİYAR AYBAS SINAVA GİRMEDİ
HATİCE BEROJE SINAVA GİRMEDİ
BUKET BİRİNCİ SINAVA GİRMEDİ
TOLGA ÇELİK SINAVA GİRMEDİ
METİN DOĞAN SINAVA GİRMEDİ
GÜLŞAH ELKAAN SINAVA GİRMEDİ
GÜLFİDAN GÖKDEMİR ÖNCÜL SINAVA GİRMEDİ
SELDA GÜRSOY SINAVA GİRMEDİ
HALİL KAN SINAVA GİRMEDİ
HÜSEYİN BARIŞ KAYA SINAVA GİRMEDİ
MUHAMMED EMİN KIZILKAYA SINAVA GİRMEDİ
FATMA GAMZE ŞAHİN SINAVA GİRMEDİ
MUSTAFA TUNCER SINAVA GİRMEDİ
RAHİME TURHAN SINAVA GİRMEDİ
HASAN HAKKI TÜRKGEZER SINAVA GİRMEDİ
ENGİN YAVUZ SINAVA GİRMEDİ
SEDA  YILMAZ SINAVA GİRMEDİ