SOSYAL BİLİMLER ENSTİTÜSÜ

2020-2021 Güz Dönemi Lisansüstü Programlarda Mülakata Girmeye Hak Kazanan Öğrenci Listesi

2020-2021 Güz Dönemi Lisansüstü Programlarda Mülakata Girmeye Hak Kazanan Öğrenci Listesi

Sınava gelecek olan öğrencilerin güncel olacak şekilde (süreli) HES kodunu alması gerekmektedir. 

Alınan HES kodlarının ivedilikle ilgili bölümün araştırma görevlisine mail atılması önem arz etmektedir.
Öğrencilerin kampüse girişinde HES kodları, güvenlik görevlileri tarafından kare kodla teyit edilecektir.
HES kodu olmayan öğrencilerin üniversiteye alınmayacağı önemle duyurulur.

ÜNİVERSİTEYE GİRİŞ GÜZERGAHI

  1. Üniversitenin önünden geçerek Oğuzeli kavşağına varınız (Dönel kavşağın üzerinde MERİNOS görseli bulunmaktadır).
  2. Dönel kavşaktan U dönüşü yapınız.
  3. Türkiye Petrollerini geçiniz.
  4. Yol üzerindeki 2. petrol istasyonunu (Erol Gaz/BEST Petrol) geçtikten sonra işaret levhalarını takip ederek yolun sağ tarafından içeri giriş yapınız.
  5. Güvenlik noktasında ateş ölçümünüz ve maske kontrolünüz yapıldıktan sonra üniversiteye giriş yapabilirsiniz.

Not: Üniversiteye maskesiz giriş yapılmamaktadır!

SINAV KURALLARI

  1. Maskesi bulunmayan öğrenci sınav salonuna alınmayacaktır.
  2. Öğrencilere, yanlarında yedek maske ile el antiseptiği/kolonya bulundurmaları belirtilecektir.
  3. Kullanılmış maskelerin ağzı kapalı çöp kutusuna atılması sağlanmalıdır.
  4. 2 metre sosyal mesafe kuralına uyulması zorunludur.
  5. Minimum temasla öğrenci ile iletişime geçilmelidir.
  6. Sınav salonunda pencereler açık olmalıdır.
  7. Her sınav sonunda, salonun temizlenmesi için temizlik görevlileri uyarılmalıdır.
  8. Sınav salonunda klima çalıştırılması yasaktır.
  9. Öğrenciye yanında yedek kalem, silgi, su, peçete vb. sınav gereçlerini getirmelidir.
  10. Sınav salonlarında yapılacak uyarıları lütfen dikkate alınız.

Tezli Yüksek Lisans Programları

Not: Mülakatlar 14 Eylül Pazartesi günü ZOOM üzerinden online olarak yapılacaktır.

Mülakat saatleri ve mülakata giriş linki 13 Eylül Pazar günü adayların e-posta adreslerine gönderilecektir.

BAĞIMLILIK PSİKOLOJİSİ TEZLİ YÜKSEK LİSANS PROGRAMI
MÜLAKATA GİRMEYE HAK KAZANAN ADAYLAR
1 Kübra TEMİZ MÜLAKATA GİRMEYE HAK KAZANDI
2 Ahmet Dündar MÜLAKATA GİRMEYE HAK KAZANDI
3 Sultan Yılmaz MÜLAKATA GİRMEYE HAK KAZANDI
4 Elif Seda Toker BARAJ PUANI GEÇEMEDİ
5 MİLAYDA YEŞİLTEPE YAZILI SINAVA GİRMEDİ
6 NİLÜFER ERDAL YAZILI SINAVA GİRMEDİ
7 Sinan Yaşar YAZILI SINAVA GİRMEDİ
8 Zeynep Ataş YAZILI SINAVA GİRMEDİ
9 Mukaddes Kevser Kırbaşoğlu YAZILI SINAVA GİRMEDİ
10 mustafa cem birol YAZILI SINAVA GİRMEDİ

Not: Mülakatlar 14 Eylül Pazartesi günü ZOOM üzerinden online olarak yapılacaktır.

Mülakat saatleri ve mülakata giriş linki 13 Eylül Pazar günü adayların e-posta adreslerine gönderilecektir.

KLİNİK PSİKOLOJİ TEZLİ YÜKSEK LİSANS PROGRAMI
MÜLAKATA GİRMEYE HAK KAZANAN ADAYLAR
1 Kübra TEMİZ MÜLAKATA GİRMEYE HAK KAZANDI
2 Merdan Zengin MÜLAKATA GİRMEYE HAK KAZANDI
3 Sena Nur Kanık MÜLAKATA GİRMEYE HAK KAZANDI
4 MELTEM MEMDUHA İNAÇ MÜLAKATA GİRMEYE HAK KAZANDI
5 Nazlıcan Bağlayici MÜLAKATA GİRMEYE HAK KAZANDI
6 Sena Nur ULUKÖK MÜLAKATA GİRMEYE HAK KAZANDI
7 SARE  AŞLAMACI MÜLAKATA GİRMEYE HAK KAZANDI
8 Mihriban Alemdar MÜLAKATA GİRMEYE HAK KAZANDI
9 Emre  Üstdağ MÜLAKATA GİRMEYE HAK KAZANDI
10 DUYGU MİLKAR MÜLAKATA GİRMEYE HAK KAZANDI
11 ERTAN GÖRGÜ MÜLAKATA GİRMEYE HAK KAZANDI
12 Berna  Yüksek MÜLAKATA GİRMEYE HAK KAZANDI
13 İBRAHİM SERT MÜLAKATA GİRMEYE HAK KAZANDI
14 Ahmet Dündar MÜLAKATA GİRMEYE HAK KAZANDI
15 gamze elmas MÜLAKATA GİRMEYE HAK KAZANDI
16 İsmail Karataş MÜLAKATA GİRMEYE HAK KAZANDI
17 ENİSE FEYZA YILDIZ MÜLAKATA GİRMEYE HAK KAZANDI
18 Buse Yurtdaş Özcan MÜLAKATA GİRMEYE HAK KAZANDI
19 AYŞE GÜLİN UÇMAN MÜLAKATA GİRMEYE HAK KAZANDI
20 sultan yılmaz MÜLAKATA GİRMEYE HAK KAZANDI
21 Dilara KALYENCİ BARAJ PUANI GEÇEMEDİ
22 Sena ŞAHAN BARAJ PUANI GEÇEMEDİ
23 Mehtap  KALIN BARAJ PUANI GEÇEMEDİ
24 Elif Seda Toker BARAJ PUANI GEÇEMEDİ
25 Beyzanur Uşan BARAJ PUANI GEÇEMEDİ
26 FURKAN ŞENER BARAJ PUANI GEÇEMEDİ
27 Macide Zeynep Bilsel YAZILI SINAVA GİRMEDİ
28 ŞEYMA AKKUŞ YAZILI SINAVA GİRMEDİ
29 Ali Furkan ZARİFOĞLU YAZILI SINAVA GİRMEDİ
30 Vildan Bilge Tanış YAZILI SINAVA GİRMEDİ
31 AYBÜKE SÜMEYYE DÖNDÜ YAZILI SINAVA GİRMEDİ
32 Deniz Kaya YAZILI SINAVA GİRMEDİ
33 Ceren Kılınç YAZILI SINAVA GİRMEDİ
34 Elif KIRMIZIKAYA YAZILI SINAVA GİRMEDİ
35 Eminhan Suna YAZILI SINAVA GİRMEDİ
36 Gözde AKKAYA YAZILI SINAVA GİRMEDİ
37 NUR DİLŞAT KÜÇÜKOĞLU YAZILI SINAVA GİRMEDİ
38 Aysun Uzdu YAZILI SINAVA GİRMEDİ
39 Kübra  Topal YAZILI SINAVA GİRMEDİ
40 SEVAL AKSOY KÜRÜ YAZILI SINAVA GİRMEDİ
41 Sare AŞLAMACI YAZILI SINAVA GİRMEDİ
42 Gözde AKKAYA YAZILI SINAVA GİRMEDİ
43 BÜŞRA AKKAYA YAZILI SINAVA GİRMEDİ
44 Selin Baysal YAZILI SINAVA GİRMEDİ
45 Emel Tunçkol Yaskan YAZILI SINAVA GİRMEDİ
46 Sultan Büşra  Duman YAZILI SINAVA GİRMEDİ
47 rumeysa karakaş YAZILI SINAVA GİRMEDİ
48 NURTEN BÜYÜKUÇAR YAZILI SINAVA GİRMEDİ
49 RÜMEYSA BİÇER YAZILI SINAVA GİRMEDİ
50 Selma Sümeyye Tosun YAZILI SINAVA GİRMEDİ
51 Mukaddes Kevser Kırbaşoğlu YAZILI SINAVA GİRMEDİ
52 Özgenur Demir YAZILI SINAVA GİRMEDİ
53 gökben taşkaldıran YAZILI SINAVA GİRMEDİ
54 Serap Ataş Demir YAZILI SINAVA GİRMEDİ
55 İLKAY KAYA YAZILI SINAVA GİRMEDİ
56 göksu güre YAZILI SINAVA GİRMEDİ
57 Firdevs Gültekin YAZILI SINAVA GİRMEDİ
58 Ayşe Nur METLİ YAZILI SINAVA GİRMEDİ
59 Yağız SÖNMEZ YAZILI SINAVA GİRMEDİ
60 Esra Serra Koçyiğit YAZILI SINAVA GİRMEDİ
61 uğur  kama YAZILI SINAVA GİRMEDİ
62 Neval Basut YAZILI SINAVA GİRMEDİ
63 Meryem  Kılıç  YAZILI SINAVA GİRMEDİ
64 İsmihan YÜCEL YAZILI SINAVA GİRMEDİ
65 Leyla Defne Bargu YAZILI SINAVA GİRMEDİ
66 Hazal Sena Azgıt YAZILI SINAVA GİRMEDİ
67 Gökçe Deniz Kadan YAZILI SINAVA GİRMEDİ
68 Beyza Nusra KARABULUT YAZILI SINAVA GİRMEDİ
69 ayşe serra kaya YAZILI SINAVA GİRMEDİ
70 Mustafa AKBAĞ YAZILI SINAVA GİRMEDİ
71 Nazlı Kılıç YAZILI SINAVA GİRMEDİ
72 Başak Çiçek YAZILI SINAVA GİRMEDİ
73 Fahrettin TOPRAK YAZILI SINAVA GİRMEDİ
74 GÖZDE YILDIRIM YAZILI SINAVA GİRMEDİ
75 Yeter Karoğlu YAZILI SINAVA GİRMEDİ
76 BÜŞRA DEMİR YAZILI SINAVA GİRMEDİ
77 Kübra SAYIN YAZILI SINAVA GİRMEDİ
78 Sinan Yaşar YAZILI SINAVA GİRMEDİ
79 Demet YÜKSEL YAZILI SINAVA GİRMEDİ
80 serhat güneş YAZILI SINAVA GİRMEDİ
81 serhat güneş YAZILI SINAVA GİRMEDİ
82 Neval Basut YAZILI SINAVA GİRMEDİ
83 Eylem Simay Arslan YAZILI SINAVA GİRMEDİ
84 Behice Zülal Akarca YAZILI SINAVA GİRMEDİ
85 OSMAN İREN YAZILI SINAVA GİRMEDİ
86 Hicran Akdeniz YAZILI SINAVA GİRMEDİ
87 Feride ÜSTÜN YAZILI SINAVA GİRMEDİ
88 Fatma Şeyma  Kahraman karaboğa  YAZILI SINAVA GİRMEDİ
89 seda  başgöze YAZILI SINAVA GİRMEDİ
Sıra Ad Soyad Yazılı Bilim Sınav
Sonucu
Değerlendirme
1 Hanife KALKAN Başarılı Mülakata girebilir
2 Beyza KARABACAK Başarılı Mülakata girebilir
3 Abdullah FİDAN Başarılı Mülakata girebilir
4 Gamze BELİBAĞLI Başarılı Mülakata girebilir
5 Arzu Nur KÖLEMEN Başarılı Mülakata girebilir
6 Emrah IŞIKTAŞ Başarılı Mülakata girebilir
7 Muhammet YILDIZ Başarılı Mülakata girebilir
8 Yağmur Benian DURU Başarılı Mülakata girebilir
9 Vuslat İŞ Başarılı Mülakata girebilir
10 Cihat TAŞKIN Başarılı Mülakata girebilir
11 Gamze KAPCAK Başarılı Mülakata girebilir
12 Erkan BOZGEYİK Başarılı Mülakata girebilir
13 Esra ER Başarılı Mülakata girebilir
14 Meryem Ayça POLAT Başarılı Mülakata girebilir
15 Derya SAFİ Başarılı Mülakata girebilir
Sıra Ad Soyad DURUMU
1 Mustafa Açar SÖZLÜ SINAVA GİREBİLİR
2 Nihat Furkan ADALAR SÖZLÜ SINAVA GİREBİLİR
3 Necmettin Akgöl SÖZLÜ SINAVA GİREBİLİR
4 GÜLPERİN AKPİNAR SÖZLÜ SINAVA GİREBİLİR
5 EVRİM AKSOY SÖZLÜ SINAVA GİREBİLİR
6 kübra aslan SÖZLÜ SINAVA GİREBİLİR
7 MELİS BAŞARAN SÖZLÜ SINAVA GİREBİLİR
8 SÜMBÜL BATAR SÖZLÜ SINAVA GİREBİLİR
9 RAMAZAN BULUT SÖZLÜ SINAVA GİREBİLİR
10 Hatice Bürlükkara SÖZLÜ SINAVA GİREBİLİR
11 Adeviye ÇAM SÖZLÜ SINAVA GİREBİLİR
12 ÇAĞDAŞ ÇETİN SÖZLÜ SINAVA GİREBİLİR
13 Muhammed Davud DAYAN SÖZLÜ SINAVA GİREBİLİR
14 Sultan DEMİR SÖZLÜ SINAVA GİREBİLİR
15 Metin DOĞAN SÖZLÜ SINAVA GİREBİLİR
16 FATMA DUMAN DORA SÖZLÜ SINAVA GİREBİLİR
17 Gülşah Elkaan SÖZLÜ SINAVA GİREBİLİR
18 Hayrunnisa ERTEKİNOĞLU SÖZLÜ SINAVA GİREBİLİR
19 Mehmet Eşki SÖZLÜ SINAVA GİREBİLİR
20 TARIK GÖZETEN SÖZLÜ SINAVA GİREBİLİR
21 Müslüm GÜLER SÖZLÜ SINAVA GİREBİLİR
22 ZEKİYE NUR GÜMÜŞSOY SÖZLÜ SINAVA GİREBİLİR
23 FATİH IŞIK SÖZLÜ SINAVA GİREBİLİR
24 Alper İş SÖZLÜ SINAVA GİREBİLİR
25 Nalan Keşküş SÖZLÜ SINAVA GİREBİLİR
26 aylin kılıç SÖZLÜ SINAVA GİREBİLİR
27 TAHA BİLGEHAN KIRICI SÖZLÜ SINAVA GİREBİLİR
28 Mustafa KURTOĞLU SÖZLÜ SINAVA GİREBİLİR
29 ERCAN KUYBULU SÖZLÜ SINAVA GİREBİLİR
30 İclal KÜPELİ SÖZLÜ SINAVA GİREBİLİR
31 Emine Kerime ÖZÇİL SÖZLÜ SINAVA GİREBİLİR
32 Bedriye İrem TABAK SÖZLÜ SINAVA GİREBİLİR
33 osman tanrıver SÖZLÜ SINAVA GİREBİLİR
34 Mustafa TEKİN SÖZLÜ SINAVA GİREBİLİR
35 Hüseyin Tuncer SÖZLÜ SINAVA GİREBİLİR
36 BAHAR URHAN SÖZLÜ SINAVA GİREBİLİR
37 Rıfat Usluğ SÖZLÜ SINAVA GİREBİLİR
38 Efkar YALÇIN SÖZLÜ SINAVA GİREBİLİR
39 NURŞİN YARDIMCI SÖZLÜ SINAVA GİREBİLİR
40 Mehmet Burak YAZICI SÖZLÜ SINAVA GİREBİLİR
41 SERDAR YILDIRIM SÖZLÜ SINAVA GİREBİLİR
42 Serhat Yıldız SÖZLÜ SINAVA GİREBİLİR
43 ÖMER FATİH YILDIZ SÖZLÜ SINAVA GİREBİLİR
44 Seda Yılmaz SÖZLÜ SINAVA GİREBİLİR
45 Onur YILMAZ SÖZLÜ SINAVA GİREBİLİR
Serdar Karaalp SÖZLÜ SINAVA GİREMEZ
Açıklama: Yazılı sınavda istenilen kriter karşılanmamıştır.
ferda Şor SÖZLÜ SINAVA GİREMEZ
Açıklama: Yazılı sınavda istenilen kriter karşılanmamıştır.
Özlem ÖZCAN ŞAHİN SÖZLÜ SINAVA GİREMEZ
Açıklama: Yazılı sınavda istenilen kriter karşılanmamıştır.
İPEK ÜNAL SÖZLÜ SINAVA GİREMEZ
Açıklama: Yazılı sınavda istenilen kriter karşılanmamıştır.
Buket Gümüş SÖZLÜ SINAVA GİREMEZ
Açıklama: Yazılı sınavda istenilen kriter karşılanmamıştır.
Halil Üçağaç SÖZLÜ SINAVA GİREMEZ
Açıklama: Yazılı sınavda istenilen kriter karşılanmamıştır.
AD SOYAD DURUMU
RÜMEYSA MELİKE TAŞKIN Sözlü Sınava Girebilir
RUMEYSA ÇAPUK Sözlü Sınava Girebilir
ALİ ŞOR Sözlü Sınava Girebilir
HALE ATALMIŞ Sözlü Sınava Girebilir
BÜŞRA CEREN ÇOPUROĞLU Sözlü Sınava Girebilir
SEDA ALTAN Sözlü Sınava Girebilir
HÜLYA DİRLİK Sözlü Sınava Girebilir
SENA AKSİN Sözlü Sınava Girebilir
BANU ÜREN Sözlü Sınava Girebilir
İLAYDA KARABOĞA Sözlü Sınava Girebilir
MERVE NUR KANDEMİR Sözlü Sınava Girebilir
ZEYNEP ZEREY Sözlü Sınava Girebilir
SEDA CAN CANLİ Sözlü Sınava Girebilir
EDA NAZLI GASPİK Sözlü Sınava Girebilir
ŞEYMA AYGÜN Sözlü Sınava Girebilir
KÜBRA EMİN Sözlü Sınava Girebilir
FATMA ÖZTÜRK Sözlü Sınava Girebilir
ELİF CEYHAN Sözlü Sınava Girebilir
EMİNE KARAÇELİK Sözlü Sınava Girebilir
HANDENUR KOZANDAĞI Sözlü Sınava Girebilir
ELANUR SİMGE IRMAK KODAZ Sözlü Sınava Girebilir
ÖMER FARUK DÖNMEZ Sözlü Sınava Girebilir
Ad Soyad SINAVA GİRİŞ DURUMU
MUHAMMED BURAK ÇEPİK Sözlü Mülakata Hak Kazandı
derya şahin demirkol Sözlü Mülakata Hak Kazandı
edanur şimşek Sözlü Mülakata Hak Kazandı
ESRA YILDIRIM Sözlü Mülakata Hak Kazandı
Eyüp Kulpu Sözlü Mülakata Hak Kazandı
ERHAN ÖZKALALI Sözlü Mülakata Hak Kazandı
Şerife nur Çepik Sözlü Mülakata Hak Kazandı
Betül Özer Sözlü Mülakata Hak Kazandı
Türkan ÇETİNER DÜMBÜLÜ Sözlü Mülakata Hak Kazandı
Şengül Gazi Sözlü Mülakata hak kazanamadı / Şartları Sağlayamıyor.

Tezsiz Yüksek Lisans Programları

Not: Mülakatlar 14 Eylül Pazartesi günü ZOOM üzerinden online olarak yapılacaktır.

Mülakat saatleri ve mülakata giriş linki 13 Eylül Pazar günü adayların e-posta adreslerine gönderilecektir.

 

KLİNİK PSİKOLOJİ TEZSİZ YÜKSEK LİSANS PROGRAMI
MÜLAKATA GİRMEYE HAK KAZANAN ADAYLAR
Gülay Ferli MÜLAKATA GİRMEYE HAK KAZANDI
Emine İnan MÜLAKATA GİRMEYE HAK KAZANDI
Suphi Tunç MÜLAKATA GİRMEYE HAK KAZANDI
Mustafa Uğur Sayal MÜLAKATA GİRMEYE HAK KAZANDI
MUSTAFA TULGAY MÜLAKATA GİRMEYE HAK KAZANDI
ELÇİN BİÇER BERKTAŞ MÜLAKATA GİRMEYE HAK KAZANDI
Yağız SÖNMEZ MÜLAKATA GİRMEYE HAK KAZANDI
Aslı AYDIN MÜLAKATA GİRMEYE HAK KAZANDI
Merve YILMAZKAR MÜLAKATA GİRMEYE HAK KAZANDI
MERVE TAKUÇİN TAŞKEN MÜLAKATA GİRMEYE HAK KAZANDI
nilgün özcan MÜLAKATA GİRMEYE HAK KAZANDI
Canseli Ezgi Yüney MÜLAKATA GİRMEYE HAK KAZANDI
Fatma Aybüke DEMİR MÜLAKATA GİRMEYE HAK KAZANDI
Sinem Sultan KARACA MÜLAKATA GİRMEYE HAK KAZANDI
Emre  Üstdağ MÜLAKATA GİRMEYE HAK KAZANDI
Macide KAPLİ MÜLAKATA GİRMEYE HAK KAZANDI
Derya BALOĞLU MÜLAKATA GİRMEYE HAK KAZANDI
MERT  ŞERBETÇİ MÜLAKATA GİRMEYE HAK KAZANDI
Beyza Erçil MÜLAKATA GİRMEYE HAK KAZANDI
Özge ŞİBDAR MÜLAKATA GİRMEYE HAK KAZANDI
ÖZGE CAN MÜLAKATA GİRMEYE HAK KAZANDI
Elif ÖZTOP MÜLAKATA GİRMEYE HAK KAZANDI
Esra YILAN MÜLAKATA GİRMEYE HAK KAZANDI
Merve BURÇ MÜLAKATA GİRMEYE HAK KAZANDI
Muhammed Hasan KALKANDELEN MÜLAKATA GİRMEYE HAK KAZANDI
Cem Berkan Akkaş MÜLAKATA GİRMEYE HAK KAZANDI
MUHAMMED FURKAN KAHRAMAN MÜLAKATA GİRMEYE HAK KAZANDI
Berranur AKKOÇ MÜLAKATA GİRMEYE HAK KAZANDI
Emel Karaköse MÜLAKATA GİRMEYE HAK KAZANDI
Nermin Şule Rastgeldi MÜLAKATA GİRMEYE HAK KAZANDI
Hazal Tuğçe CEYLAN MÜLAKATA GİRMEYE HAK KAZANDI
EMİNE ÖZDEMİR MÜLAKATA GİRMEYE HAK KAZANDI
Nur Sema YENİCİ MÜLAKATA GİRMEYE HAK KAZANDI
AYŞENUR APAYDIN MÜLAKATA GİRMEYE HAK KAZANDI
İsmail Karataş MÜLAKATA GİRMEYE HAK KAZANDI
Esra Kahraman MÜLAKATA GİRMEYE HAK KAZANDI
Süeda Nur Demir MÜLAKATA GİRMEYE HAK KAZANDI
FETHİYE ALATAŞ MÜLAKATA GİRMEYE HAK KAZANDI
Berna  Yüksek MÜLAKATA GİRMEYE HAK KAZANDI
Esma ASLAN MÜLAKATA GİRMEYE HAK KAZANDI
aysun akar MÜLAKATA GİRMEYE HAK KAZANDI
Gizem TEPEBAŞ MÜLAKATA GİRMEYE HAK KAZANDI
Ervanur GÖZEY MÜLAKATA GİRMEYE HAK KAZANDI
Güldeniz ÇOLAK MÜLAKATA GİRMEYE HAK KAZANDI
Selin TUNÇ MÜLAKATA GİRMEYE HAK KAZANDI
gamze elmas MÜLAKATA GİRMEYE HAK KAZANDI
İsmail Durap MÜLAKATA GİRMEYE HAK KAZANDI
Dursun FİDAN MÜLAKATA GİRMEYE HAK KAZANDI
Ali ŞAHİN MÜLAKATA GİRMEYE HAK KAZANDI
Muhammed Fatih DÖNMEZ MÜLAKATA GİRMEYE HAK KAZANDI
NAZLI TURGUT MÜLAKATA GİRMEYE HAK KAZANDI
Hatice Gizem SERİNDAĞ MÜLAKATA GİRMEYE HAK KAZANDI
SENA NUR KILINÇ MÜLAKATA GİRMEYE HAK KAZANDI
Ayda Aksoydan MÜLAKATA GİRMEYE HAK KAZANDI
Selin ÇİTÇİ MÜLAKATA GİRMEYE HAK KAZANDI
AYŞE GÜLİN UÇMAN MÜLAKATA GİRMEYE HAK KAZANDI
Selvi Tuğba Esmer MÜLAKATA GİRMEYE HAK KAZANDI
HATİCE ÖZKAN MÜLAKATA GİRMEYE HAK KAZANDI
Serdar BOZKURT BARAJ PUANI GEÇEMEDİ
Rabia Asena DOKUYUCU BARAJ PUANI GEÇEMEDİ
Ceren Elmas BARAJ PUANI GEÇEMEDİ
Dilek TEPEDELEN BARAJ PUANI GEÇEMEDİ
Melike POLAT BARAJ PUANI GEÇEMEDİ
Merve YILDIZ BARAJ PUANI GEÇEMEDİ
fatma budak BARAJ PUANI GEÇEMEDİ
Ceren Gürocak BARAJ PUANI GEÇEMEDİ
SABİHA SENA ÇALDAĞ BARAJ PUANI GEÇEMEDİ
Zeynep Çolhan BARAJ PUANI GEÇEMEDİ
MERT TURHAN BARAJ PUANI GEÇEMEDİ
Emine Kendirci BARAJ PUANI GEÇEMEDİ
Feyza TAN BARAJ PUANI GEÇEMEDİ
başak saygın BARAJ PUANI GEÇEMEDİ
Ayşe Nur METLİ BARAJ PUANI GEÇEMEDİ
Mehtap  KALIN BARAJ PUANI GEÇEMEDİ
Zeynep FIRAT BARAJ PUANI GEÇEMEDİ
Hebun KUTLU BARAJ PUANI GEÇEMEDİ
Alev Gamze AKBAY BARAJ PUANI GEÇEMEDİ
Hatice Akdeniz BARAJ PUANI GEÇEMEDİ
Selinay MARAŞLI BARAJ PUANI GEÇEMEDİ
Ekin Büşra GÜVEN BARAJ PUANI GEÇEMEDİ
Zeynep Yoldaş BARAJ PUANI GEÇEMEDİ
Melike Şeker cinbay BARAJ PUANI GEÇEMEDİ
Beyzanur Uşan BARAJ PUANI GEÇEMEDİ
Mehmet Fatih Bilici BARAJ PUANI GEÇEMEDİ
Rabia Dilek  Kara BARAJ PUANI GEÇEMEDİ
YASİR ATALAY BARAJ PUANI GEÇEMEDİ
esra tunçer BARAJ PUANI GEÇEMEDİ
Mihriban ENGİN BARAJ PUANI GEÇEMEDİ
Merve Tümkaya  BARAJ PUANI GEÇEMEDİ
Büşra Dana BARAJ PUANI GEÇEMEDİ
Zeliha VURAL BARAJ PUANI GEÇEMEDİ
EMİNE TUĞÇE TİRYAKİ BARAJ PUANI GEÇEMEDİ
fatma tufan BARAJ PUANI GEÇEMEDİ
Edanur POLAT BARAJ PUANI GEÇEMEDİ
İrem POLATDEMİR BARAJ PUANI GEÇEMEDİ
Fatma Çiğdem ŞEYHANLIOĞLU  BARAJ PUANI GEÇEMEDİ
DİLARA BAYKUŞ BARAJ PUANI GEÇEMEDİ
Batuhan YETKİN BARAJ PUANI GEÇEMEDİ
sami demirkan BARAJ PUANI GEÇEMEDİ
SEVİM ÇETİN BARAJ PUANI GEÇEMEDİ
Çetin ÖZTÜRK BARAJ PUANI GEÇEMEDİ
Yasemin GÖKÇE BARAJ PUANI GEÇEMEDİ
Dilber  Demir Baydar BARAJ PUANI GEÇEMEDİ
Zeynep YILMAZ BARAJ PUANI GEÇEMEDİ
İlayda Taşatan BARAJ PUANI GEÇEMEDİ
GİZEM HAVARE BARAJ PUANI GEÇEMEDİ
Hazal Öniz BARAJ PUANI GEÇEMEDİ
ayça gürsan BARAJ PUANI GEÇEMEDİ
Ezgi KAYA BARAJ PUANI GEÇEMEDİ
Fatma Türkmen BARAJ PUANI GEÇEMEDİ
Hatice İpek HAMBALLAR BARAJ PUANI GEÇEMEDİ
Hatice İpek HAMBALLAR BARAJ PUANI GEÇEMEDİ
KÜBRA KOCALAR KAPLAN BARAJ PUANI GEÇEMEDİ
Seda ATÇI BARAJ PUANI GEÇEMEDİ
cansu sarı BARAJ PUANI GEÇEMEDİ
yusuf değer BARAJ PUANI GEÇEMEDİ
Ertugrul KOYUNCU BARAJ PUANI GEÇEMEDİ
Sevda Acar BARAJ PUANI GEÇEMEDİ
gülizar  şaran BARAJ PUANI GEÇEMEDİ
SÜREYYA KARAŞİN BARAJ PUANI GEÇEMEDİ
Yaser Sevim BARAJ PUANI GEÇEMEDİ
ASLI HALHALLI BARAJ PUANI GEÇEMEDİ
Tuna merve Kayışoğlu BARAJ PUANI GEÇEMEDİ
Muhammet Halis YORGANCI BARAJ PUANI GEÇEMEDİ
YASİN GÖKHAN ŞAHİN YAZILI SINAVA GİRMEDİ
enise demir YAZILI SINAVA GİRMEDİ
selin kırmızıgül YAZILI SINAVA GİRMEDİ
Merve Demiraslan YAZILI SINAVA GİRMEDİ
serhat güneş YAZILI SINAVA GİRMEDİ
DİLA ASLAN YAZILI SINAVA GİRMEDİ
Aslı AYDINCI YAZILI SINAVA GİRMEDİ
Rohat Barış İŞBİLEN YAZILI SINAVA GİRMEDİ
fulya dağdelen YAZILI SINAVA GİRMEDİ
özen çimiş YAZILI SINAVA GİRMEDİ
şeyma aktoğ YAZILI SINAVA GİRMEDİ
derya arvas YAZILI SINAVA GİRMEDİ
ABDULLAH DİL YAZILI SINAVA GİRMEDİ
ŞENEL ÇITAK YAZILI SINAVA GİRMEDİ
Yeter Karoğlu YAZILI SINAVA GİRMEDİ
Büşra Sultan Mülayim YAZILI SINAVA GİRMEDİ
Beyza Gül  Gören YAZILI SINAVA GİRMEDİ
hande güvenç YAZILI SINAVA GİRMEDİ
ENES CAN UYĞUN YAZILI SINAVA GİRMEDİ
esra yüksel YAZILI SINAVA GİRMEDİ
Berat Kaya Güven YAZILI SINAVA GİRMEDİ
Gülşen ÇELEBİ YAZILI SINAVA GİRMEDİ
Merve Mutlu YAZILI SINAVA GİRMEDİ
ŞEYMA SOYDAŞ YAZILI SINAVA GİRMEDİ
Sultan Büşra  Duman YAZILI SINAVA GİRMEDİ
Meliha YILMAZ YAZILI SINAVA GİRMEDİ
Adem Demir YAZILI SINAVA GİRMEDİ
Ezgi Baktır YAZILI SINAVA GİRMEDİ
ELİF DEMİR AKDENİZ YAZILI SINAVA GİRMEDİ
Musa BOZKURT YAZILI SINAVA GİRMEDİ
AHMET SALMAN YAZILI SINAVA GİRMEDİ
ayşe serra kaya YAZILI SINAVA GİRMEDİ
ABDULKADİR EMRE ÖZKAN YAZILI SINAVA GİRMEDİ
Sümeyye Akbıyık YAZILI SINAVA GİRMEDİ
Rıza Berk YÜKSEL YAZILI SINAVA GİRMEDİ
Cemile Rahime Sönmez YAZILI SINAVA GİRMEDİ
Sabiha Doğan YAZILI SINAVA GİRMEDİ
Betül Çelebi YAZILI SINAVA GİRMEDİ
Beyza Nur TÜRKMEN YAZILI SINAVA GİRMEDİ
Esra GÖKSU YAZILI SINAVA GİRMEDİ
BEKİR TURAN YAZILI SINAVA GİRMEDİ
Ebru ÇEVİK YAZILI SINAVA GİRMEDİ
Sena Nur Kanık YAZILI SINAVA GİRMEDİ
Miray Gülek YAZILI SINAVA GİRMEDİ
Şenay Özdemir YAZILI SINAVA GİRMEDİ
Zehra TÜLÜCÜ YAZILI SINAVA GİRMEDİ
Fevziye Harputluoğlu YAZILI SINAVA GİRMEDİ
Şebnem PUSA YAZILI SINAVA GİRMEDİ
Tuğba Koç YAZILI SINAVA GİRMEDİ
İpek Gözüküçük YAZILI SINAVA GİRMEDİ
uğur  kama YAZILI SINAVA GİRMEDİ
Meryem Tümkaya Özçelik YAZILI SINAVA GİRMEDİ
İrem Ceren GÜLEÇ YAZILI SINAVA GİRMEDİ
AYSUN  KORKMAZ KIVRAK YAZILI SINAVA GİRMEDİ
Hüseyin Erol YAZILI SINAVA GİRMEDİ
Mustafa Subaşı YAZILI SINAVA GİRMEDİ
MURAT TATAR YAZILI SINAVA GİRMEDİ
Kübra SAYIN YAZILI SINAVA GİRMEDİ
esra canbolat YAZILI SINAVA GİRMEDİ
Merve Tümkaya  YAZILI SINAVA GİRMEDİ
Ahmet DURAN YAZILI SINAVA GİRMEDİ
Büşranur Çiftçi YAZILI SINAVA GİRMEDİ
muhammed furkan şişli YAZILI SINAVA GİRMEDİ
Buse Akboğa YAZILI SINAVA GİRMEDİ
SEZEN KÜZGİL YAZILI SINAVA GİRMEDİ
YUSUF YILDIRIM YAZILI SINAVA GİRMEDİ
Pakize İrem AĞAOĞLU YAZILI SINAVA GİRMEDİ
Zeynep KAPLAN DAL YAZILI SINAVA GİRMEDİ
Güner ÖZTÜRKMEN YAZILI SINAVA GİRMEDİ
rumeysa karakaş YAZILI SINAVA GİRMEDİ
Dilara KABA YAZILI SINAVA GİRMEDİ
Ceren KESKİN YAZILI SINAVA GİRMEDİ
Mucahid Duran YAZILI SINAVA GİRMEDİ
Fatma Gepçen YAZILI SINAVA GİRMEDİ
Muhammed Abdülvekil Ucla YAZILI SINAVA GİRMEDİ
Özlem Aydemir YAZILI SINAVA GİRMEDİ
Özden  Temel YAZILI SINAVA GİRMEDİ
DUYGU ÜSTDAĞ YAZILI SINAVA GİRMEDİ
Büşra Aydın YAZILI SINAVA GİRMEDİ
Hüseyin  ibiceker  YAZILI SINAVA GİRMEDİ
İbrahim ethem Toprak YAZILI SINAVA GİRMEDİ
Seda Nur Cansever YAZILI SINAVA GİRMEDİ
Mavera Arıkız YAZILI SINAVA GİRMEDİ
mutlu yaşar saraç YAZILI SINAVA GİRMEDİ
Kübra YIKAR YAZILI SINAVA GİRMEDİ
Emine Akkuş YAZILI SINAVA GİRMEDİ
Serap Ataş Demir YAZILI SINAVA GİRMEDİ
gamze tuncal YAZILI SINAVA GİRMEDİ
Burcu AVCI GÜLEN YAZILI SINAVA GİRMEDİ
HANDAN KALYONCUOĞLU TOPÇUOĞLU YAZILI SINAVA GİRMEDİ
ESRA DELİOĞLU YAZILI SINAVA GİRMEDİ
SENA KARABULUT YAZILI SINAVA GİRMEDİ
hümeyra adıgüzel YAZILI SINAVA GİRMEDİ
Esma SEKMAN YAZILI SINAVA GİRMEDİ
MEHMET COŞKUN YAZILI SINAVA GİRMEDİ
NESLİHAN BAŞARAN YAZILI SINAVA GİRMEDİ
Rocda Gümüş YAZILI SINAVA GİRMEDİ
SÜLEYMAN VOLKAN TÜRKMEN YAZILI SINAVA GİRMEDİ
MELEK DAYANIKLI YAZILI SINAVA GİRMEDİ
NEVAL GÜVEN TÜRKELİ YAZILI SINAVA GİRMEDİ
SEMA  ÜNVER YAZILI SINAVA GİRMEDİ
MERVE ŞEVVAL DÜNDAR YAZILI SINAVA GİRMEDİ
Buse AĞBA YAZILI SINAVA GİRMEDİ
Nisanur Kendirci YAZILI SINAVA GİRMEDİ
AYŞE DOĞDU YAZILI SINAVA GİRMEDİ
Ad Soyad SINAVA GİRİŞ DURUMU
ŞULE ÇAKIRER Sözlü Mülakata Hak Kazandı
Eyüp Kulpu Sözlü Mülakata Hak Kazandı

Doktora Programları

Not: Mülakatlar 14 Eylül Pazartesi günü ZOOM üzerinden online olarak yapılacaktır.

Mülakat saatleri ve mülakata giriş linki 13 Eylül Pazar günü adayların e-posta adreslerine gönderilecektir.

KLİNİK PSİKOLOJİ DOKTORA PROGRAMI
MÜLAKATA GİRMEYE HAK KAZANAN ADAYLAR
1 Sultan ışık atalan MÜLAKATA GİRMEYE HAK KAZANDI
2 Büşra YAĞMUR MÜLAKATA GİRMEYE HAK KAZANDI
3 Rahime GÜRSOY MÜLAKATA GİRMEYE HAK KAZANDI
4 KÜBRA ÇİNKILIÇ MÜLAKATA GİRMEYE HAK KAZANDI
5 Ömer Yılmaz MÜLAKATA GİRMEYE HAK KAZANDI
6 Derya DELİKOYUN YAZILI SINAVA GİRMEDİ
7 Seher Cömertoğlu YAZILI SINAVA GİRMEDİ
8 Ayça Nur DİŞKAYA YAZILI SINAVA GİRMEDİ
Sıra Ad Soyad DURUMU
1 Mehmet KAYA Sözlü Sınava Girebilir
2 DAVUT AÇAR Sözlü Sınava Girebilir
3 Neşe UYGUN Sözlü Sınava Girebilir
4 DAMLA CUMALI SÖZLÜ SINAVA GİREMEZ
Açıklama: Yazılı sınavda istenilen kriter karşılanmamıştır.
5 HASAN SERTKAYA SÖZLÜ SINAVA GİREMEZ
Açıklama: Yazılı sınavda istenilen kriter karşılanmamıştır.
6 EMRE CUMALI SÖZLÜ SINAVA GİREMEZ
Açıklama: Yazılı sınavda istenilen kriter karşılanmamıştır.
Ad Soyad SINAVA GİRİŞ DURUMU
ORHAN AFŞİN Sözlü Mülakata Hak Kazandı
ABDULLAH POLAT Sözlü Mülakata Hak Kazandı
Mehmet Selim Serkan KAPLAN Sözlü Mülakata Hak Kazandı
Ahmet KAN Sözlü Mülakata Hak Kazandı
Mehmet VANLIOĞLU Sözlü Mülakata Hak Kazandı
ÖZNUR AKYILMAZ Sözlü Mülakata Hak Kazandı
İlhan ATAŞ Sözlü Mülakata hak kazanamadı / Şartları Sağlayamıyor.