SOSYAL BİLİMLER ENSTİTÜSÜ

2018-2019 Bahar Dönemi Tezli/Tezsiz Yüksek Lisans Programlarina Kayit Hakki Kazananlar/Yazili Bilim Sinavina Ve Mülakata Girecek Öğrenci Listesi

2018-2019 Bahar Dönemi Tezli/Tezsiz Yüksek Lisans Programlarina Kayit Hakki Kazananlar/Yazili Bilim Sinavina Ve Mülakata Girecek Öğrenci Listesi

 
AÇIKLAMA
  • Tezli ve Doktora programlarının kayıt listelerinin ilanı ( 14-18 Ocak 2019 ) tarihleri arasında duyurulacaktır.
  • Lisansüstü programlara kabul edilen adayların öğrenciliklerinin kesinleşmesi için, Sosyal Bilimler Enstitüsü Müdürlüğüne Tezsiz – Tezli ve Doktora programları için ( 21-25 Ocak 2019 ) tarihleri arasında gerekli belgelerle başvurmaları gerekir. Süresi içinde kesin kaydını yaptırmayan aday, kayıt hakkını kaybeder.
  • Enstitülerde OBS' den ders kayıtları 30 Ocak -01 Şubat 2019 ) tarihleri arasında yapılacaktır.
  • Enstitülerde derslerin başlaması ( 4 Şubat 2019 ) dur.
  • Ders ekleme-bırakma ve danışman onayının son günü ( 8 Şubat 2019 ) dur.

Not 1: Eksik evrakla kesinlikle kayıt alınmamaktadır.
Not 2: Bakaya / Kaçak durumunda olan öğrencinin kaydı yapılmamaktadır.
Not 3: Renkli Fotokopi / fotokopi kabul edilmemektedir.
Not 4: Milli Savunma Bakanlığı 1111 Sayılı Askerlik Kanununa yapılan eklemeye göre Askerlik işlemlerini hiçbir şekilde Enstitüler tarafından yapılmayacağı ve Enstitüler tarafından herhangi bir askerlik yazısı gönderilmeyecektir. ASAL Bölge Başkanlıkları kayıt işlemlerini sistem üzerinden otomatik olarak çekecek ve Sevk Tehiri ( Tecil ) işlemlerini yapacaklardır.
Not 5: Askerlik tecil işlemleri için gerekli bilgileri bağlı bulunduğunuz ASAL Bölge Başkanlığından öğrenebilirsiniz.

KESİN KAYITTA İSTENECEK BELGELER

 
Lisansüstü programlara kabul edilen adayların öğrenciliklerinin kesinleşmesi için, Sosyal Bilimler Enstitüsü Müdürlüğüne Tezsiz – Tezli ve Doktora programları için ( 21-25 Ocak 2019 ) tarihleri arasında gerekli belgelerle başvurmaları gerekir. Süresi içinde kesin kaydını yaptırmayan aday, kayıt hakkını kaybeder.

1. Diploma veya geçici mezuniyet belgesi (e-devlet çıktısı / noter onaylı örneği / aslı)
2. Not döküm belgesi (aslı / noter onaylı örneği)
3. ALES belgesi (Tezli ve Doktora Programları için)
4. Yabacı Dil Sınav belgesi (Doktora Programı için)
5. 4 adet fotoğraf
6. İlgili programın öğrenim ücretini yatırıldığını gösterir banka dekontu
7. Askerlik durum belgesi (e-devlet çıktısı)
8. Nüfus cüzdanı fotokopisi
9. İkametgâh belgesi (e-devlet çıktısı veya muhtarlık)
10. Online Başvuru Formu

2018-2019 Bahar Dönemi Kamu Hukuku Tezli Yüksek Lisans Programına Kayıt Hakkı Kazanan Öğrenci Listesi
Kontenjan: 10
Sıra Ad Soyad Açıklama 
1 BURCU ILGIN KABUL
2 Selçuk  Akıcı KABUL
3 GÜLSÜM SARCAN KABUL
4 Fatma DAĞHAN KABUL
5 AYHAN  ERTEN KABUL
6 Berat YÜKSEL KABUL
7 Murat Nadir Sezer KABUL
8 Muhamed Salih KORKMAZ KABUL
9 HALİLALLAH SEYİDOĞLU KABUL
10 Muhammed Selahaddin BELGE KABUL
11 Emrah KAFADAR YEDEK
12 metehan arslan YEDEK
13 feyza nimetoğlu YEDEK
14 mehmet metin YEDEK
 


Yazılı sınav tarihi:    16 Ocak 2019
                      Yer: İktisadi İdari Sosyal Bilimler Fakültesi- FEAS207
                       Saat: 14.30

2018-2019 Bahar Dönemi Klinik Psikolji Tezsiz/Tezli Yüksek Lisans Programı Yazılı bilim Sınavına Girmeye Hak Kazanan Öğrenci listesi
Ad Soyad Açıklama
aslıhan çelik Yazılı Sınava Girebilir
Dilara KALYENCİ Yazılı Sınava Girebilir
YAĞMUR MELİS SÖZER Yazılı Sınava Girebilir
Gonca Gül AŞAN Yazılı Sınava Girebilir
Nazlıcan Bağlayici Yazılı Sınava Girebilir
Fatma Betül YIlmaz Yazılı Sınava Girebilir
Başak Gizem HAYTA Yazılı Sınava Girebilir
Hikmet Ezgi YILMAZ Yazılı Sınava Girebilir
HATİCE ÖZKAN Yazılı Sınava Girebilir
Naciye DENİZ Yazılı Sınava Girebilir
Neslişah BERDAN Yazılı Sınava Girebilir
Sena Mutlu Yazılı Sınava Girebilir
Mustafa Said ÇELİK Yazılı Sınava Girebilir
Halil İSPİR Yazılı Sınava Girebilir
Ali ŞAHİN Yazılı Sınava Girebilir
Rabia İZCİ Yazılı Sınava Girebilir
Durdane Karaer Yazılı Sınava Girebilir
Metin AYDIN Yazılı Sınava Girebilir
gamze bakış Yazılı Sınava Girebilir
Furkan Kartal Yazılı Sınava Girebilir
İrem ÇAĞLAYAN Yazılı Sınava Girebilir
Zehra Güngör Yazılı Sınava Girebilir
Elif Ceren BEŞLİOĞLU Yazılı Sınava Girebilir
Serra YALKIN Yazılı Sınava Girebilir
MERVE YALÇIN Yazılı Sınava Girebilir
ÖZEL HUKUK TEZLİ YÜKSEK LİSANS PROGRAMINA KABUL EDİLEN ÖĞRENCİ LİSTESİ
Kontanjan: 30
Sıra Ad Soyad Açıklama
1 ENES DOĞAN KABUL
2 Ezgi TEKİN KABUL
3 ayşe burçak tuğrul KABUL
4 İsmail MACİT KABUL
5 Selçuk  Akıcı KABUL
6 İlyas ŞEKER KABUL
7 Dilşah Müftüoğlu KABUL
8 Çılga Kumsal Şahin KABUL
9 GÜLSÜM SARCAN KABUL
10 Fatma DAĞHAN KABUL
11 sadettin ceyhan KABUL
12 AYHAN  ERTEN KABUL
13 Berat YÜKSEL KABUL
14 Murat Nadir Sezer KABUL
15 Muhamed Salih KORKMAZ KABUL
16 METEHAN TAŞÇI KABUL
17 mehmet akif tekintaş KABUL
18 HALİLALLAH SEYİDOĞLU KABUL
19 TARIK ALPDOĞAN KABUL
20 Özlem TÜRK KABUL
21 SONGÜL SARI KABUL
22 Beyza Fadıloğlu KABUL
23 abdullah çelik KABUL
24 Mahmut Dindar KABUL
25 Muhammed Selahaddin BELGE KABUL
26 Ercan  KAYA KABUL
27 BAYRAM TATLI KABUL
28 CESİM KAYA KABUL
29 dilan dolaş KABUL
30 ABDİ ÜNAL DERİCİOĞLU KABUL
31 Emrah KAFADAR YEDEK
32 metehan arslan YEDEK
33 Enes OLĞUN YEDEK
34 ŞEHMUS ÖZTÜRK YEDEK

Mülakat Tarihi : 15 Ocak Salı saat 13:00 Görsel iletişim Tasarımı Yüksek Lisans mülakatı yapılacaktır.

GÖRSEL İLETİŞİM TASARIMI TEZLİ YÜKSEK LİSANS PROGRAMI MÜLAKATA GİRMEYE HAK KAZANAN ÖĞRENCİ LİSTESİ
Kontenjan: 10
Sıra Ad Soyad Açıklama
1 Büşra EREN Mülakata Girebilir
2 cahit özdemir Mülakata Girebilir
3 İBRAHİM HALİL NARYAPRAĞI Mülakata Girebilir
4 Uğur Servet KARALAR Mülakata Girebilir
5 hidayet cevheri Mülakata Girebilir
6 Hasan  Can  Mülakata Girebilir
7 Mirza KINA Mülakata Girebilir
8 Fatma ÖZCAN Mülakata Girebilir
9 BURCU BENDEN Mülakata Girebilir
10 gamze ovayolu Mülakata Girebilir
11 Osman BENDEN Mülakata Girebilir
12 MEHMET FIRAT Mülakata Girebilir
GÖRSEL İLETİŞİM TASARIMI TEZSİZ YÜKSEK LİSANS PROGRAMI MÜLAKATA GİRMEYE HAK KAZANAN ÖĞRENCİ LİSTESİ
Ad Soyad Açıklama
Melih Saner KÜLDÖKEN Mülakata Girebilir


2018-2019 Bahar Dönemi Uluslararası Ticaret Ve Lojistik Tezli Yüksek Lisans Programına Kayıt Hakkı Kazanan Öğrenciler
Sıra Ad Soyadı Açıklama
1 Eda Işık Kabul
2 Evrim Burcu Küllük Abdan Kabul
3 Ali İskan Toptancı Kabul
4 Çiğdem Zorkirişci Kabul
5 AYŞENUR ERKAN Kabul
6 Ömer ÇAKAR Kabul
7 MERVE BLLAY Kabul
 
2018-2019 Bahar Dönemi Uluslararası Ticaret Ve Lojistik Tezsiz Yüksek Lisans Programına Kayıt Hakkı Kazanan Öğrenciler
Sıra Ad Soyadı Açıklama
1 Yavuz Selim Gümüş Kabul
2 İbrahim Halil DENİZ Kabul
3 ABDULLAH ÖZKAYA Kabul


 
2018-2019 Bahar Dönemi İşletme Tezsiz Yüksek Lisans Programına Kayıt Hakkı Kazanan Öğrenciler
Sıra Ad Soyadı Açıklama
1 Sıcrıtah SHITOVOLO Kabul
2 Hüseyin ŞİMŞEK Kabul
3 Çiğdem ZORKİRİŞCİ Kabul
4 Eda KÜPELİ Kabul
5 Ümra BEĞKONDU Kabul
6 Serdar SEZER Kabul
7 Yasin TAŞDEMİR Kabul
8 Mehmet SAİT Kabul
9 serkan PEHİVAN Kabul
10 selman KAYMAZ Kabul
 
 


BANKACILIK VE FİNANS TEZLİ YÜKSEK LİSANS PROGRAMI
Sıra Ad Soyad Kabul/Red Bilimsel Hazırlık Durumu
1 Ahmet  Yediler Kabul Bilimsel Hazırlık Yok
2 Esin Dicle TİMUÇİN Kabul Bilimsel Hazırlık Yok
3 OSMAN ŞAKİ Kabul Bilimsel Hazırlık Yok
4 Gülcan Ayşe DALOĞLU Kabul Bilimsel Hazırlık Yok
5 ABUZER OĞUZCAN KURTOĞLU Kabul Bilimsel Hazırlık Yok
6 Ömer ÇAKAR Kabul Bilimsel Hazırlık Yok
7 ADEM KONCA Kabul Bilimsel Hazırlık Yok
 
BANKACILIK VE FİNANS TEZSİZ YÜKSEK LİSANS PROGRAMI
Sıra Ad Soyad Kabul/Red
1 Ahmet  Yediler Kabul
2 Hüseyin Şimşek Kabul

 
İKTİSAT TEZLİ YÜKSEK LİSANS PROGRAMI
Kontenjan: 15
Sıra Ad Soyad Kabul/Red Bilimsel Hazırlık Durumu
1 EZGİ GEMALMAZ Kabul Bilimsel Hazırlık Yok
2 Mustafa KİLİNÇ Kabul Bilimsel Hazırlık Yok
3 buket karacaoğlu Kabul Bilimsel Hazırlık Yok
4 ismail bulut Kabul Bilimsel Hazırlık Yok
5 OSMAN ŞAKİ Kabul Bilimsel Hazırlık Yok
6 mustafa tandırcıoğlu Kabul Bilimsel Hazırlık Yok
7 Suzan MERCAN Kabul Bilimsel Hazırlık Yok
8 GÜLİZAR CIVIŞ Kabul Bilimsel Hazırlık Yok
9 Tuğçe Karaçevirgen Kabul Bilimsel Hazırlık Yok
10 Şengül YİĞİT Kabul Bilimsel Hazırlık Yok
11 Mesut ÇELİK Kabul Bilimsel Hazırlık Yok
12 MUSTAFA GÜRKAN YALÇINÖZ Kabul Bilimsel Hazırlık Yok
13 Mehmet Kamil  AY Kabul Bilimsel Hazırlık Yok
14 Hüseyin tolga Yücel Kabul Bilimsel Hazırlık Yok
15 SEFA SEZER Kabul Bilimsel Hazırlık Yok
16 Ebubekir BULUŞ Yedek  
17 Fatma ÖZCAN Yedek  
18 yasemin kartal Yedek  
19 ADEM KONCA Yedek  
20 Ömer  UÇAR Yedek  
 
İKTİSAT TEZSİZ YÜKSEK LİSANS PROGRAMI
Sıra Ad Soyad Kabul/Red
1 Hüseyin Şimşek Kabul
 

Görsel İletişim Tasarımı Tezsiz Yüksek Lisans
Ad Soyad Açıklama 
Melih Saner KÜLDÖKEN KAZANDI
 
Görsel İletişim Tasarımı Tezli Yüksek Lisans 
Sıra Ad Soyad Sonuç 
1 Büşra EREN KAZANDI
2 İBRAHİM HALİL NARYAPRAĞI KAZANDI
3 hidayet cevheri KAZANDI
4 Uğur Servet KARALAR KAZANDI
5 Mirza KINA KAZANDI
6 Fatma ÖZCAN KAZANDI
7 MEHMET FIRAT KAZANDI
8 Osman BENDEN KAZANDI
9 gamze ovayolu KAZANDI
10 Hasan  Can  KAZANAMADI
11 BURCU BENDEN KAZANAMADI
12 cahit özdemir KAZANAMADI

SİYASET BİLİMİ VE ULUSLARARASI İLİŞKİLER TEZSİZ YÜKSEK LİSANS PROGRAMI
Sıra Ad Soyad Açıklama
1 yasemin kartal KABUL
2 Sezai  KAYMAZ KABUL
3 Mehmet Akif AKASLAN KABUL
4 Hüseyin Şimşek KABUL
5 Sinan Kaçakçı KABUL
6 Hüseyin Murat Özkatar KABUL
7 Melek Şeyda Öztürk KABUL
8 Mehmet Emin Kılıç KABUL
9 BETÜL DOĞAN KABUL
 

SİYASET BİLİMİ VE ULUSLARARASI İLİŞKİLER TEZLİ YÜKSEK LİSANS PROGRAMI
Sıra Ad Soyad Açıklama
1 AYDIN AYTIN KABUL
2 Tamer ZENGİN KABUL
3 Sibel Çeri KABUL
4 Büşra ERUSLU KABUL
5 Fatma Özcan KABUL
6 İlknur KOÇİN KABUL
7 ÖZGE NUR TAŞDEMİR KABUL
8 Abdullah YENİEKİNCİ KABUL
9 Melek Şeyda Öztürk KABUL
10 buket karacaoğlu RED
11 Gülcan Ayşe DALOĞLU RED
12 HASAN KOYUNCU RED
13 Eyyüp Konuk RED

SOSYAL BİLİMLER ENSTİTÜSÜ
2018-2019 BAHAR DÖNEMİ 
KLİNİK PSİKOLOJİ TEZLİ YÜKSEK LİSANS PROGRAMI 
DEĞERLENDİRME SONUÇLARI
  Ad Soyad SONUÇ
1 Fatma Betül YILMAZ KABUL
2 Gonca Gül AŞAN KABUL
3 Nazlıcan BAĞLAYICI KABUL
4 Başak Gizem HAYTA KABUL
5 Mustafa Said ÇELİK KABUL
6 Neslişah BERDAN 1. YEDEK
7 Ali ŞAHİN 2. YEDEK
8 Hikmet Ezgi YILMAZ 3. YEDEK
9 Durdane KARAER 4. YEDEK
10 Serra YALKIN 5. YEDEK
       
1 Dilara KALYENCİ YAZILI SINAV BARAJ PUANINI GEÇEMEDİ
2 Gamze BAKIŞ YAZILI SINAV BARAJ PUANINI GEÇEMEDİ
3 Halil İSPİR YAZILI SINAV BARAJ PUANINI GEÇEMEDİ
4 HATİCE ÖZKAN YAZILI SINAV BARAJ PUANINI GEÇEMEDİ
5 Rabia İZCİ YAZILI SINAV BARAJ PUANINI GEÇEMEDİ
6 Naciye DENİZ YAZILI SINAV BARAJ PUANINI GEÇEMEDİ
7 İrem ÇAĞLAYAN YAZILI SINAV BARAJ PUANINI GEÇEMEDİ
8 Elif Ceren BEŞLİOĞLU YAZILI SINAV BARAJ PUANINI GEÇEMEDİ
9 Furkan Kartal YAZILI SINAV BARAJ PUANINI GEÇEMEDİ
10 Metin AYDIN YAZILI SINAV BARAJ PUANINI GEÇEMEDİ
11 Merve YALÇIN YAZILI SINAV BARAJ PUANINI GEÇEMEDİ
       
1 Aslıhan ÇELİK BİLİM SINAVINA GİRMEDİ
2 Yağmur Melis SÖZER BİLİM SINAVINA GİRMEDİ
3 Sena MUTLU BİLİM SINAVINA GİRMEDİ
4 Zehra GÜNGÖR BİLİM SINAVINA GİRMEDİ