SOSYAL BİLİMLER ENSTİTÜSÜ

2018-2019 Bahar Dönemi Lisansüstü Ders Programları

2018-2019 Bahar Dönemi Lisansüstü Ders Programları

SOSYAL BİLİMLER ENSTİTÜSÜ
2018-2019 BAHAR DÖNEMİ İŞLETME TEZLİ/TEZSİZ YÜKSEK LİSANS DERS PROGRAMI
  08:00 – 10:15 10:30 – 12:45 13:00 – 15:15 15:30 – 17:45 17:55-20:10
SALI
(FEAS205-206)
SEÇMELİ
İŞL507 Örgütsel Davranış
DOÇ. DR. TUBA BÜYÜKBEŞE
FEAS205
SEÇMELİ
İŞL518 Finansal Yönetim
DR. ÖĞR. ÜYESİ YUNUS KILIÇ
FEAS205                             ——————————–
İŞL501 Bilimsel Araştırma Yöntemleri Ve Etik
PROF DR. MAZLUM ÇELİK
FEAS206

SEÇMELİ
İŞL521 İleri Pazarlama ve Marka Yönetimi
DR. ÖĞR. ÜYESİ YAKUP DURMAZ
FEAS 205                                   —————–                       SEÇMELİ
İŞL516 Üretim Yönetimi

FEAS206                       

 

İŞL578 Yeni Girişimcilik Yaklaşımı
PROF. DR. İBRAHİM YILDIRIM
FEAS205

 

İŞL597 Seminer
FEAS 205

—————
SEÇMELİ                                 İŞL505 İleri Muhasebe                   FEAS206

 
HASAN KALYONCU ÜNİVERSİTESİ
SOSYAL BİLİMLER ENSTİTÜSÜ
İŞLETME BÖLÜMÜ
UE YÜKSEK LİSANS
2018-2019 BAHAR  DÖNEMİ DERS PROGRAMI
SAAT PAZARTESİ SALI ÇARŞAMBA PERŞEMBE CUMA CUMARTESİ
19:00-22:00 EİŞL515 Ürün Ve Marka Yönetimi      Dr. Öğr. Üyesi Fatmagül Bilginer                        EİŞL506 Örgütsel Davranış
Prof. Dr. M. ÇELİK
————————–EİŞL517 Envanter Bilanço
Prof.  Dr. H. Erdoğan YAYLA
                               EİŞL504 Finansal Yönetim                       Dr. Öğr. Üyesi Yunus KILIÇ                                 ————————–                    
   EİŞL533 Bilimsel Araştırma Yöntemleri                         Dr. Öğr. Üyesi                      İ. ÇÜTÇÜ
EİŞL510 Performans ve Kariyer Yönetimi 
 Prof. Dr. İ.S. MERT           ———————                  EİŞL521 Halkla İlişkiler                              Dr. Öğr. Üyesi                    A. KESER            
EİŞL537 İleri Pazarlamı ve Marka Yönetimi
 Dr. Öğr. Üyesi Y.DURMAZ 
 
HASAN KALYONCU ÜNİVERSİTESİ
SOSYAL BİLİMLER ENSTİTÜSÜ
GÖRSEL İLETİŞİM TASARIMI YÜKSEK LİSANS TEZSİZ 2018-2019 BAHAR DÖNEMİ DERS PROGRAMI
SAAT PAZARTESİ SINIF SALI SINIF ÇARŞAMBA SINIF PERŞEMBE SINIF
08:40-09:30             SİNEMADA KURGUSAL ANALİZLER B3
09:40-10:30     DİJİTAL MEDYA OKURYAZARLIĞI B3 REKLAM TASARIMI B3 PROF. DR. BÜLENT KÜÇÜKERDOĞAN
10:40-11:30     PROF.DR. CAN BİLGİLİ PROF.DR. RENGİN KÜÇÜKERDOĞAN "
11:40-12:30     " "    
                 
13:40-14:30 TÜKETİM KÜLTÜRÜ VE TÜKETİCİ DAVRANIŞLARI B3 MARKA İLETİŞİMİ VE YARATICILIK B3 ANLATI KURAMI B3 MEDYADA İÇERİK GELİŞTİRME B3
14:40-15:30 ÖĞR.GÖR. EDA AYLİN GENÇ PROF.DR.AYHAN ERDEM DR.ÖĞR.ÜY. PINAR TINAZ DR. ÖĞR. ÜY. YELDA YANAT BAĞCI
15:40-16:30 " " " "
16:40-17:30     İLETİŞİM BİLİMLERİNDE ARAŞTIRMA YÖNTEMLERİ B3 GÖRSEL METİNLERDE STEREOTİP ANALİZİ B3    
17:40-18.30     PROF.DR.EDİBE SÖZEN DR.ÖĞR.ÜY. PINAR TINAZ    
18:40-19:30     " "    
SOSYAL BİLİMLER ENSTİTÜSÜ
2018-2019 BAHAR DÖNEMİ ULUSLARARASI TİCARET VE LOJİSTİK ANABİLİM DALI YÜKSEK LİSANS DERS PROGRAMI
  08:45-11:00 11:15-13:30 13:45-16:00 16:15-18:30
PERŞEMBE UTL514 LOJİSTİK PLANLAMA VE MODELLEME TEKNİKLERİ
PROF. DR. NİLGÜN MORALI
UTL512 TEDARİK ZİNCİRİ VE LOJİSTİKTE BİLİŞİM TEKNOLOJİLERİ
DR. ÖĞR. ÜYESİ İBRAHİM AKBEN
UTL510 BLOCKCHAIN TEKNOLOJİSİ VE LOJİSTİK
PROF. DR. GÜLÇİMEN YURTSEVER
UTL502 ULUSLARARASI PAZARLAMA VE LOJİSTİK
DR. ÖĞR. ÜYESİ AHMET ÇETİNDAŞ
CUMA     UTL504 ULUSLARARASI İŞLETME YÖNETİMİ
DR. ÖĞR. ÜYESİ METİN AYCİL
UTL518 SATIN ALMA, STOK VE DEPO YÖNETİMİ
DR. ÖĞR. ÜYESİ METİN AYCİL
 
SOSYAL BİLİMLER ENSTİTÜSÜ
2018-2019 BAHAR DÖNEMİ ULUSLARARASI TİCARET VE LOJİSTİK ANABİLİM DALI DOKTORA DERS PROGRAMI
  08:30-09:15 09:20-10:05 10:10-10:55 11:00-11:45 11:50-12:35 12:40-13:25 14:00-14:45 14:50-15:35 15:40-16:25 16:30-17:15 17:20-18:05 18:10-18:55
PERŞEMBE UTL614 ULUSLARARASI EKONOMİK ANALİZ
DOÇ. DR. MUSTAFA METE
GAÜN
UTL607 ULUSLARARASI TİCARET VE LOJİSTİKTE VAKA ÇALIŞMALARI
DR. ÖĞR. ÜYESİ AYLİN KOÇ KONU
GAÜN
UTL608 TAŞIMA PLANLAMASI VE ÇEVRESEL UYUM
YRD. DOÇ. DR. İBRAHİM AKBEN
UTL624 BLOCKCHAIN TEKNOLOJİSİ VE ULUSLARARASI DİJİTAL PARALAR
PROF. DR. GÜLÇİMEN YURTSEVER

ÖZEL EĞİTİM  DOKTORA DERS PROGRAMI
PAZARTESİ SALI ÇARŞAMBA PERŞEMBE CUMA
10:30-13:30                  OE606 Dilin Değerlendirilmesi                                                Prof. Dr. İ.Funda ACARLAR             Toplantı Salonu        
14:00-17:00                   OE616 Öğrenme Güçlüğünde Değerlendirme ve Öğretim Yöntemleri                     Prof. Dr. Tevhide KARGIN Toplantı Salonu        
 ÖZEL EĞİTİM  YÜKSEK LİSANS DERS PROGRAMI
PAZARTESİ SALI ÇARŞAMBA PERŞEMBE CUMA
  09:00-12:00                                              OE502 Sosyal Beceri Öğretimi                                             Doç.Dr. Latife Özaydın                      SFL107                         09:00-12:00                                  OE522Eğitim İstatistiği                              Dr. Öğr. Üyesi Ufuk AKBAŞ                     HUKZ2      
  13:00-16:00                                              OE504 Öğrenme Güçlüğü ve Öğretim Yöntemleri                                          Doç.Dr. İ.Birkan GÜLDENOĞLU      SFL107      

 

SOSYAL BİLİMLER ESNTİTÜSÜ OKUL ÖNCESİ EĞİTİMİ
2018-19 BAHAR DÖNEMİ YÜKSEK LİSANS DERS PROGRAMI
Ders Kodu Ders Adı Kredi AKTS İlgili Öğretim Elemanı Gün/Saat Derslik
EC 513 Gelişim Kuramları ve Kuramcıları 3 6 Prof.Dr.Nilüfer Darıca Salı 11:00-14:00 TOPLANTI SALONU
EC 504 Erken çocukluk döneminde tanıma ve değerlendirme 3 6 Prof.Dr.Çağlayan Dinçer Salı 14:00-17:00 TOPLANTI SALONU
EC 520 Eğitim Araştırmalarında  İstatistik 3 6 Dr. Öğr. Üyesi Ufuk Akbaş Çarşamba 09.00-12.00 HUKZ2
EC 522 Seminer                                               0 12      
  TOPLAM 9 30      

2018-2019 Bahar Dönemi Siyaset Bilimi ve Uluslararası İlişkiler Lisansüstü Ders Programı
Gün Saat YL Bilimsel Hazırlık Türkçe YL İngilizce YL Doktora
Salı 08:45-11:30   SBU551 Demokrasi Kuramı ve Demokratikleşme
A.KESER
FEAS205
SBU540 Uluslararası Göç
E.TOPCU
FEAS102
    PNR603 Approaches in Political Sciences
B.ULUSOY
FEAS206
SBU605 Enerji Politikaları
İ.DEMİR
FEAS207
12:00-14:45   SBU532 Ortadoğu'nun Uluslararası İlişkileri
İ.DEMİR
FEAS205
      SBU614 Uluslararası Politika Transferi
A.KESER
FEAS206
PNR618 Latin America
Y.KEPENÇ
FEAS207
15:00-17:45   SBU502 Uluslararası İlişkiler Kuramları (Zorunlu)
A.S.ERDURMAZ
FEAS205
      PNR613 Turkish Politics
Ş.DİNÇŞAHİN
FEAS206
PNR616 Contemporary African Politics
K.E.UCHEHARA
FEAS207
17:50-20:45   Seminer
A.KESER
FEAS205
SBU530 Dış Politika Analizi
O.C.KARSAVURAN
FEAS207
    Seminer
Ş.DİNÇŞAHİN
FEAS206
 
Çarşamba 09:00-11:30       PSIR536 Strategic Communication and Propaganda
M.ASLAN
FEAS205
PSIR540 International Migration
E.TOPCU
FEAS206
   
12:00-14:30       PSIR534 International Conflict Resolution
A.S.ERDURMAZ
FEAS205
PSIR553 Border Security in the Age of Globalization
K.E.UCHEHARA
FEAS206
   
15:00-17:30       PSIR501 Comparative Politics
Ş.DİNÇŞAHİN (Compulsory)
FEAS205
     
18:00-20:30       Seminer
K.E.UCHEHARA
FEAS205