Hasan Kalyoncu Üniversitesi | Sosyal Bilimler Enstitüsü Hasan Kalyoncu Üniversitesi Web Sayfası
Havalimanı Yolu 8.Km Şahinbey / Gaziantep
Tel:90 (342) 211 80 80, Fax:90 (342) 211 80 81, E-mail: info(at)hku.edu.tr 2008 Hasan Kalyoncu
Hasan Kalyoncu Üniversitesi Web Sayfası
Hasan Kalyoncu Üniversitesi Web Sayfası
SOSYAL BİLİMLER ENSTİTÜSÜ

SOSYAL BİLİMLER ENSTİTÜSÜ

Hasan Kalyoncu Üniversitesi Web Sayfası
VİTRİN
Klinik Psikoloji Mülakat List. Açıklandı
Klinik Psikoloji Mülakat List. Açıklandı

Klinik Psikoloji Mülakat List. Açıklandı

KLİNİK PSİKOLOJİ MÜLAKAT LİST. AÇIKLANDI
Klinik Psikoloji Tezli / Tezsiz Yüksek Lisans Programı Mülakatına Girmeye Hak Kazanan Öğrencilerin Listesi

Tarih: 19 Temmuz Çarşamba

Yer: Hasan Kalyoncu Üniversitesi
İktisadi İdari ve Sosyal Bilimler Fakültesi
Psikoloji Bölümü
1. Kat
 
Saat: (Adayların mülakat saatleri ve grupları aşağıda ilan edilmiştir). Lütfen Grup ve mülakat saatlerinizi kontrol ediniz.


KLİNİK PSİKOLOJİ TEZLİ/TEZSİZ YÜKSEK LİSANS PROGRAMI   
MÜLAKATA GİRMEYE HAK KAZANAN ADAYLARIN LİSTESİ
Sıra AD SOYAD SONUÇ
1 Abdulkadır KEMEÇ MÜLAKATA GİRMEYE HAK KAZANDI
2 Ahmet DURAN MÜLAKATA GİRMEYE HAK KAZANDI
3 Ahmet GÖZÜBENLİ MÜLAKATA GİRMEYE HAK KAZANDI
4 Ahsen Hümeyra AK MÜLAKATA GİRMEYE HAK KAZANDI
5 Ali Furkan ÇAYLAK MÜLAKATA GİRMEYE HAK KAZANDI
6 Alime Aysıla ÇÖL MÜLAKATA GİRMEYE HAK KAZANDI
7 Aslı AYDIN MÜLAKATA GİRMEYE HAK KAZANDI
8 Ayşe EREN MÜLAKATA GİRMEYE HAK KAZANDI
9 Ayşe Nur YILDIRIM MÜLAKATA GİRMEYE HAK KAZANDI
10 Betül CÖMERTOĞLU MÜLAKATA GİRMEYE HAK KAZANDI
11 Beyza KAPUDERE MÜLAKATA GİRMEYE HAK KAZANDI
12 Büşra YAĞMURLU MÜLAKATA GİRMEYE HAK KAZANDI
13 Büşra ÖZDOĞAN MÜLAKATA GİRMEYE HAK KAZANDI
14 Büşra YILDIRIM MÜLAKATA GİRMEYE HAK KAZANDI
15 Cansu ASİLTÜRK MÜLAKATA GİRMEYE HAK KAZANDI
16 Çılga Beril YAVUZ MÜLAKATA GİRMEYE HAK KAZANDI
17 Çiğdem YATKIN MÜLAKATA GİRMEYE HAK KAZANDI
18 Didem CENGİZ MÜLAKATA GİRMEYE HAK KAZANDI
19 Dilek DEMİR MÜLAKATA GİRMEYE HAK KAZANDI
20 Elçin MERİÇ MÜLAKATA GİRMEYE HAK KAZANDI
21 Elif YORGANCILAR MÜLAKATA GİRMEYE HAK KAZANDI
22 Elif SOLGUN MÜLAKATA GİRMEYE HAK KAZANDI
23 Emine ADBAY MÜLAKATA GİRMEYE HAK KAZANDI
24 Emre YILMAZ MÜLAKATA GİRMEYE HAK KAZANDI
25 Esma TATLIDİL MÜLAKATA GİRMEYE HAK KAZANDI
26 Esra ÖZYAZGAN MÜLAKATA GİRMEYE HAK KAZANDI
27 Fatma ULUSOY MÜLAKATA GİRMEYE HAK KAZANDI
28 Ferdan  TOPAÇLI TEKDEMİR MÜLAKATA GİRMEYE HAK KAZANDI
29 Filiz Özden KÜÇÜKPARMAK MÜLAKATA GİRMEYE HAK KAZANDI
30 Fulya BEDİR MÜLAKATA GİRMEYE HAK KAZANDI
31 Gizem ZORLU MÜLAKATA GİRMEYE HAK KAZANDI
32 Gülsüm GELİCİ MÜLAKATA GİRMEYE HAK KAZANDI
33 Gülşah AKÇAY CİVRİZ MÜLAKATA GİRMEYE HAK KAZANDI
34 Gülünur ŞEN MÜLAKATA GİRMEYE HAK KAZANDI
35 Günseli BOYNO MÜLAKATA GİRMEYE HAK KAZANDI
36 Güzide TÜRKYILMAZ MÜLAKATA GİRMEYE HAK KAZANDI
37 Hande DUTAR MÜLAKATA GİRMEYE HAK KAZANDI
38 HASAN UYGUR MÜLAKATA GİRMEYE HAK KAZANDI
39 Hatice KABAK MÜLAKATA GİRMEYE HAK KAZANDI
40 Hikmet Zehra EVLİYA MÜLAKATA GİRMEYE HAK KAZANDI
41 Irmak COŞKUN MÜLAKATA GİRMEYE HAK KAZANDI
42 Leyla ÇOLAK MÜLAKATA GİRMEYE HAK KAZANDI
43 Mehmet ÇİLOĞLU MÜLAKATA GİRMEYE HAK KAZANDI
44 Mehmet Emin GÜNEŞ MÜLAKATA GİRMEYE HAK KAZANDI
45 Mehtap  EVEGÜ MÜLAKATA GİRMEYE HAK KAZANDI
46 Melike KARAÇOR MÜLAKATA GİRMEYE HAK KAZANDI
47 Melis İPÇİ MÜLAKATA GİRMEYE HAK KAZANDI
48 Meltem AVKAN AYDIN MÜLAKATA GİRMEYE HAK KAZANDI
49 Merve HACIABDURRAHMANOĞLU MÜLAKATA GİRMEYE HAK KAZANDI
50 Merve YAŞAR MÜLAKATA GİRMEYE HAK KAZANDI
51 Merve  KALYENCİ MÜLAKATA GİRMEYE HAK KAZANDI
52 Merve  SAÇAN MÜLAKATA GİRMEYE HAK KAZANDI
53 Merve Gülçin TUTLU MÜLAKATA GİRMEYE HAK KAZANDI
54 Meryem Pelin YILDIRIM MÜLAKATA GİRMEYE HAK KAZANDI
55 Mine KILIÇ MÜLAKATA GİRMEYE HAK KAZANDI
56 Muhammed ARIKAN MÜLAKATA GİRMEYE HAK KAZANDI
57 Muharrem Mustafa OCAL MÜLAKATA GİRMEYE HAK KAZANDI
58 Murat ARSAL MÜLAKATA GİRMEYE HAK KAZANDI
59 Mustafa  AKBAĞ MÜLAKATA GİRMEYE HAK KAZANDI
60 Mustafa Eren ŞAHİN MÜLAKATA GİRMEYE HAK KAZANDI
61 Mustafa Said ÇELİK MÜLAKATA GİRMEYE HAK KAZANDI
62 Müslüm DAMDAM MÜLAKATA GİRMEYE HAK KAZANDI
63 Nazlı Gökçe  KARA MÜLAKATA GİRMEYE HAK KAZANDI
64 Nazlıcan Ceviziçi MÜLAKATA GİRMEYE HAK KAZANDI
65 Orhan KAPAT MÜLAKATA GİRMEYE HAK KAZANDI
66 Özge ERBİLEK MÜLAKATA GİRMEYE HAK KAZANDI
67 Özge DAĞDELEN MÜLAKATA GİRMEYE HAK KAZANDI
68 ÖZGE FERİHA ÖZGER MÜLAKATA GİRMEYE HAK KAZANDI
69 Pınar TÜMBAŞ MÜLAKATA GİRMEYE HAK KAZANDI
70 Ramazan PEKTAŞ MÜLAKATA GİRMEYE HAK KAZANDI
71 Saniye Berra GÜZEL MÜLAKATA GİRMEYE HAK KAZANDI
72 Seçil ÇEVİK MÜLAKATA GİRMEYE HAK KAZANDI
73 seda IŞIK MÜLAKATA GİRMEYE HAK KAZANDI
74 SİBEL ABUK MÜLAKATA GİRMEYE HAK KAZANDI
75 Seda BAY MÜLAKATA GİRMEYE HAK KAZANDI
76 Selin Damla ÖZCAN MÜLAKATA GİRMEYE HAK KAZANDI
77 Sema ÇELİK MÜLAKATA GİRMEYE HAK KAZANDI
78 Sena Fulya ARABACI MÜLAKATA GİRMEYE HAK KAZANDI
79 Sevde BÜLBÜL MÜLAKATA GİRMEYE HAK KAZANDI
80 Suat KOŞMAN MÜLAKATA GİRMEYE HAK KAZANDI
81 Sümeyra YENER MÜLAKATA GİRMEYE HAK KAZANDI
82 Taliye AKYILDIZ MÜLAKATA GİRMEYE HAK KAZANDI
83 Tuba GÜR MÜLAKATA GİRMEYE HAK KAZANDI
84 Yakup GÜNTAY MÜLAKATA GİRMEYE HAK KAZANDI
85 Yasir Sinan İŞLER MÜLAKATA GİRMEYE HAK KAZANDI
86 Yunus Emre YILMAZ MÜLAKATA GİRMEYE HAK KAZANDI
87 Yunus Emre ŞEKER MÜLAKATA GİRMEYE HAK KAZANDI
88 Yüksel Didem ÖZYAZGAN MÜLAKATA GİRMEYE HAK KAZANDI
89 Zeliha Beyza ŞAMYANLI MÜLAKATA GİRMEYE HAK KAZANDI
90 Zeynep Meltem TORUN MÜLAKATA GİRMEYE HAK KAZANDI


SOSYAL BİLİMLER ENSTİTÜSÜ
KLİNİK PSİKOLOJİ TEZLİ/TEZSİZ YÜKSEK LİSANS PROGRAMI
 MÜLAKAT SAATLERİ
 19 TEMMUZ 2017
A GRUBU   B GRUBU
SIRA AD SOYAD SAAT SIRA AD SOYAD SAAT
1 Cansu ASİLTÜRK 11.30-12.40 1 HASAN UYGUR 11.30-12.40
2 Mustafa Eren ŞAHİN 2 Çılga Beril YAVUZ
3 Ali Furkan ÇAYLAK 3 Mehmet Emin GÜNEŞ
4 Elif SOLGUN 4 Seda BAY
5 Elif YORGANCILAR 5 Büşra ÖZDOĞAN
6 Merve Gülçin TUTLU 6 Saniye Berra GÜZEL
7 Yakup GÜNTAY 7 Yunus Emre ŞEKER
8 Ayşe Nur YILDIRIM 8 Muhammed ARIKAN
9 Irmak COŞKUN 9 Aslı AYDIN
10 Tuba GÜR 10 Meltem AVKAN AYDIN
11 Mehtap  EVEGÜ 11 Ahmet DURAN
12 Esma TATLIDİL 12.40-13.40 12 Büşra YILDIRIM 12.40-13.40
13 Zeliha Beyza ŞAMYANLI 13 Melike KARAÇOR
14 Hande DUTAR 14 seda IŞIK
15 Ferdan  TOPAÇLI TEKDEMİR 15 Emine ADBAY
16 Suat KOŞMAN 16 Esra ÖZYAZGAN
17 Hikmet Zehra EVLİYA 17 Filiz Özden KÜÇÜKPARMAK
18 Zeynep Meltem TORUN 18 Didem CENGİZ
19 Alime Aysıla ÇÖL 19 Özge ERBİLEK
20 Yunus Emre YILMAZ 20 Hatice KABAK
21 Fulya BEDİR 21 Pınar TÜMBAŞ
22 Sümeyra YENER 22 Emre YILMAZ
23 Günseli BOYNO 14.15-15.30 23 Fatma ULUSOY 14.15-15.30
24 Ramazan PEKTAŞ 24 ÖZGE FERİHA ÖZGER
25 Merve  KALYENCİ 25 Yasir Sinan İŞLER
26 Seçil ÇEVİK 26 Leyla ÇOLAK
27 Mehmet ÇİLOĞLU 27 Merve  SAÇAN
28 Beyza KAPUDERE 28 Muharrem Mustafa OCAL
29 Büşra YAĞMURLU 29 Müslüm DAMDAM
30 Mustafa Said ÇELİK 30 Selin Damla ÖZCAN
31 Gülsüm GELİCİ 31 Gülünur ŞEN
32 Abdulkadır KEMEÇ 32 Ahsen Hümeyra AK
33 Taliye AKYILDIZ 15.30-16.40 33 Melis İPÇİ
34 Sema ÇELİK 34 Özge DAĞDELEN 15.30-16.40
35 Merve HACIABDURRAHMANOĞLU 35 Sevde BÜLBÜL
36 Ayşe EREN 36 Çiğdem YATKIN
37 Nazlı Gökçe  KARA 37 Nazlıcan Ceviziçi
38 Meryem Pelin YILDIRIM 38 Yüksel Didem ÖZYAZGAN
39 Orhan KAPAT 39 Elçin MERİÇ
40 Merve YAŞAR 40 Gülşah AKÇAY CİVRİZ
41 Sena Fulya ARABACI 41 Güzide TÜRKYILMAZ
42 Murat ARSAL 42 Dilek DEMİR
43 Mustafa  AKBAĞ 43 Mine KILIÇ
44 Gizem ZORLU 44 Betül CÖMERTOĞLU
45 Ahmet GÖZÜBENLİ 45 Sibel  ABUK

2017-07-17