Hasan Kalyoncu Üniversitesi | Sosyal Bilimler Enstitüsü Hasan Kalyoncu Üniversitesi Web Sayfası
Havalimanı Yolu 8.Km Şahinbey / Gaziantep
Tel:90 (342) 211 80 80, Fax:90 (342) 211 80 81, E-mail: info(at)hku.edu.tr 2008 Hasan Kalyoncu
Hasan Kalyoncu Üniversitesi Web Sayfası
Hasan Kalyoncu Üniversitesi Web Sayfası
SOSYAL BİLİMLER ENSTİTÜSÜ

SOSYAL BİLİMLER ENSTİTÜSÜ

Hasan Kalyoncu Üniversitesi Web Sayfası
Duyurular
03.10.2017
..........................................................
2017-2018 Güz Dönemi İşletme Yüksek Lisans Ders Programı
03.10.2017
..........................................................
2017-2018 Güz Dönemi İşletme Doktora Ders Programı
29.09.2017
..........................................................
Psikoloji Abd Klinik Psikoloji (Tezli / Tezsiz) , Bağımlılık Psikolojisi (Tezli) Yüksek Lisans Ders Programı
22.09.2017
..........................................................
Siyaset Bilimi Ve Uluslararası İlişikler Bölümü Yüksek Lisans Ders Programı (2017-2018 Güz Dönemi)
22.09.2017
..........................................................
Siyaset Bilimi Ve Uluslararası İlişikler Bölümü Doktora Ders Programı (2017-2018 Güz Dönemi)
21.09.2017
..........................................................
İşletme Uzaktan Öğretim Genel Bilgilendirme
15.09.2017
..........................................................
2017-2018 Güz Dönemi İşletme Uzaktan Öğretim Tezsiz Yüksek Lisans Ders Programı
14.09.2017
..........................................................
Rehberlik Ve Psikolojik Danışmanlık Doktora Programı Değerlendirme Sonuçları Açıklandı
11.09.2017
..........................................................
Rpd Doktora Programı Yazılı Bilim Sınavına Girmeye Hak Kazanan Öğrenci Listesi Açıklanmıştır.
18.08.2017
..........................................................
2017-2018 Lisansüstü Güncel Kayıt İlanı
17.08.2017
..........................................................
Uluslararası Ticaret Ve Lojistik Abd Doktora Programı Sonuçları Açıklandı
15.08.2017
..........................................................
İşletme Abd Doktora Programı Sonuçları Açıklandı
15.08.2017
..........................................................
İşletme Abd Tezli Yüksek Lisans Programı Sonuçları Açıklandı
15.08.2017
..........................................................
İktisat Abd Doktora Programı Sonuçları Açıklandı
14.08.2017
..........................................................
İktisat Abd Tezli Yüksek Lisans Programı Sonuçları Açıklandı
1 2 3 4 5 6
İŞLETME UZAKTAN ÖĞRETİM TEZSİZ YÜKSEK LİSANS PROGRAMI FİNAL SINAV GİRİŞ MERKEZİ

İŞLETME UZAKTAN ÖĞRETİM TEZSİZ YÜKSEK LİSANS PROGRAMI FİNAL SINAV GİRİŞ MERKEZİ

2016-12-15 15 Aralık 2016

Sıra No AD SOY ADI SINAVA GİRECEĞİ  YER
1 EMRE ACAR GAZİANTEP
2 OZAN AKKAYA GAZİANTEP
3 Eren  AKKÖK GAZİANTEP
4 GÜNEY ALAGÖZ GAZİANTEP
5 SİNAN ALDEMİR GAZİANTEP
6 BİLAL ALTIN GAZİANTEP
7 HAKAN ALTIN GAZİANTEP
8 MEDİNE ALTUNATMAZ GAZİANTEP
9 MEHMET ALTUNSOY GAZİANTEP
10 ÖNDER ALTUNTAŞ GAZİANTEP
11 MEHMET SELİM  APAYDIN GAZİANTEP
12 İBRAHİM HALİL ASLAN GAZİANTEP
13 HALİL ASLAN GAZİANTEP
14 MEHMET ASLAN GAZİANTEP
15 ŞÜKRÜ ASLAN GAZİANTEP
16 ABDULVAHAP AYAV GAZİANTEP
17 HALİT AYDIN GAZİANTEP
18 HASAN AYDIN GAZİANTEP
19 AYHAN AYDIN GAZİANTEP
20 NURETTİN AYTAŞ GAZİANTEP
21 BÜLENT BAKBAK GAZİANTEP
22 GÜVEN BARUĞ GAZİANTEP
23 SELİM BERRAK GAZİANTEP
24 HÜSEYİN BEYAZKAYA GAZİANTEP
25 MEHMET EMİN BİLBAY GAZİANTEP
26 ÖMER BİLMEZ GAZİANTEP
27 GÜLŞEN BOLAT GAZİANTEP
28 Eren  BOZKURT GAZİANTEP
29 MEHMET SEMİH BUĞDAYBEY GAZİANTEP
30 GÖKHAN CENGİZ GAZİANTEP
31 ŞEVKİ CEVHER GAZİANTEP
32 GÖKHAN COŞGAN GAZİANTEP
33 SERKAN COŞKUN GAZİANTEP
34 YÜCEL ÇAKIR GAZİANTEP
35 BAHADIR ÇAKIR GAZİANTEP
36 SERHAT ÇARKCI GAZİANTEP
37 GÖKHAN ÇEKMECELİOĞLU GAZİANTEP
38 OĞUZ ÇETE GAZİANTEP
39 ASLI GÜLDEN ÇİÇEK GAZİANTEP
40 MEHMET SAİT ÇİFTÇİOĞLU GAZİANTEP
41 ALİ DAĞ GAZİANTEP
42 METİN DAĞDELEN GAZİANTEP
43 ERDEM DALDABAN GAZİANTEP
44 HALİL DAYIOĞLU GAZİANTEP
45 BURAK DEYİLMEZ GAZİANTEP
46 İHSAN DİREKCİ GAZİANTEP
47 HULİSİ ALİCAN DOĞAN GAZİANTEP
48 MEHMET DOĞAN GAZİANTEP
49 MEHMET FATİH DÖRTKARDEŞ GAZİANTEP
50 MEHMED EYYÜP DÜLEK GAZİANTEP
51 MUHAMMET EMİN EGE GAZİANTEP
52 MURTEDA ERDEM GAZİANTEP
53 RIDVAN ERDEM GAZİANTEP
54 SULTAN ERDEMLİ GÜNASLAN GAZİANTEP
55 HÜSEYİN EROL GAZİANTEP
56 ANIL FIRINCIOĞULLARI GAZİANTEP
57 ATALAY GENÇEL GAZİANTEP
58 EMRE GİRGİN GAZİANTEP
59 ZEYNAL ABİDİN GÖÇMEZ GAZİANTEP
60 İBRAHİM HALİL GÖKTAŞ GAZİANTEP
61 BENGÜL GÜLER ÖZALTAY GAZİANTEP
62 GÖKMEN GÜLMAYA GAZİANTEP
63 HASAN BİLAL GÜLŞEN GAZİANTEP
64 YİĞİT GÜNDEŞLİOLĞLU GAZİANTEP
65 CEM BURAK GÜNGÖR GAZİANTEP
66 HALİT HALİLOĞLU GAZİANTEP
67 MEHMET HAMDEMİRCİ GAZİANTEP
68 MİRAÇHAN İNANMAZ GAZİANTEP
69 HÜSEYİN İNCİ GAZİANTEP
70 HÜSEYİN KALKAN GAZİANTEP
71 MEHMET TÖVFİK KARADAĞ GAZİANTEP
72 FERMAN KARAHAN GAZİANTEP
73 ÖMER KARAKAN GAZİANTEP
74 YUNUS EMRE KARASU GAZİANTEP
75 EROL KARATAŞ GAZİANTEP
76 EMRAH KAYA GAZİANTEP
77 FATMA KELEŞ GAZİANTEP
78 ALİ  KENDİRCİ GAZİANTEP
79 ERGÜN KILINÇ GAZİANTEP
80 GÖKHAN KIRÇİÇEK GAZİANTEP
81 YUSUF KISA GAZİANTEP
82 ERHAN KISAOĞLU GAZİANTEP
83 YUNUS EMRE KOÇAK GAZİANTEP
84 SÜLEYMAN KURT GAZİANTEP
85 Eren  KUTSAL GAZİANTEP
86 İSMAİL MENTEŞ GAZİANTEP
87 ABDULKADİR NANE GAZİANTEP
88 MEHMET ORAK GAZİANTEP
89 ÇAĞLAR ÖZDEMİR GAZİANTEP
90 ABDULLATİF ÖZDEMİR GAZİANTEP
91 VOLKAN ÖZKARAMAN GAZİANTEP
92 ALİ EMRE ÖZKEBAPÇI GAZİANTEP
93 MEHMET ÖZKÖSE GAZİANTEP
94 ADEM ÖZSEFİL GAZİANTEP
95 SAMET ÖZTÜRK GAZİANTEP
96 HALİL POLAT GAZİANTEP
97 İBRAHİM SARAÇ GAZİANTEP
98 HAYDAR SARIYILDIZ GAZİANTEP
99 NİLÜFER GÜL SEMEN GAZİANTEP
100 ŞAFAK SERT GAZİANTEP
101 ARİF SEZGİN SEZER GAZİANTEP
102 MULAİM SİZER GAZİANTEP
103 MEHMET ALİ SUCU GAZİANTEP
104 MEHMET ERSİN SÜRÜCÜ GAZİANTEP
105 YUSUF ŞAHİN GAZİANTEP
106 YASİN ŞAHİN GAZİANTEP
107 SERKAN ŞERBETÇİOĞLU GAZİANTEP
108 HALİL İBRAHİM ŞİMŞEKKAYA GAZİANTEP
109 GİZEM TABAKCIOĞLU GAZİANTEP
110 AHMET TAŞDELEN GAZİANTEP
111 ERDİNÇ TEKİN GAZİANTEP
112 İLYAS NADİR TEYMUR GAZİANTEP
113 NAZAN TURAL GAZİANTEP
114 MUSTAFA TURAN GAZİANTEP
115 MUSTAFA UÇAR GAZİANTEP
116 M. EMİN UĞUR GAZİANTEP
117 SABAHATTİN ULUBEY GAZİANTEP
118 AHMET VURAL GAZİANTEP
119 ALİ YALÇIN GAZİANTEP
120 TAHİR YALGETTEKİN GAZİANTEP
121 DAVUT YAVUZ GAZİANTEP
122 YASİN ÖMER YAVUZSAN GAZİANTEP
123 HALİT YENER GAZİANTEP
124 MUSTAFA AYKUT YILDIRIM GAZİANTEP
125 VAKKAS YILDIRIM GAZİANTEP
126 İBRAHİM HALİL YILDIRIM GAZİANTEP
127 TURGUT YILMAZ GAZİANTEP
128 TURĞUT YİĞİT GAZİANTEP
129 ALİM ÇAĞLAR YÜKSELİCİ GAZİANTEP
130 BURAK YÜNCÜ GAZİANTEP
131 SERKAN YILDIZ GAZİANTEP
132 MEHMET YEKTA YÜCEL GAZİANTEP
133 AYHAN DEMİR GAZİANTEP
134 MEHMET YUSUF  DEMİR GAZİANTEP
135 MURAT TEMİZ GAZİANTEP
136 İSMAİL TAŞKIN GAZİANTEP
Sıra No AD SOY ADI SINAVA GİRECEĞİ  YER
1 ALP CAN AKALIN İSTANBUL
2 ERDEM AKIN İSTANBUL
3 OZAN AKSAKAL İSTANBUL
4 BURCU  ARSLAN İSTANBUL
5 ÖMÜR AYDIN İSTANBUL
6 İLKER  BAŞARAN İSTANBUL
7 MUSTAFA BAYÜLKE İSTANBUL
8 OKTAY BOLAT İSTANBUL
9 MAHMUT ÇAVUR İSTANBUL
10 MİRAY  ÇELİKBİLEK ERSUNDU İSTANBUL
11 ABDULLAH EMRE DEMİR İSTANBUL
12 İNANÇ DİNÇER İSTANBUL
13 İSMAİL DURU İSTANBUL
14 ALİ ERÇİN ERSUNDU İSTANBUL
15 ÖMER ÇAĞRI ESEN İSTANBUL
16 TEKANT GÜNDOĞAN İSTANBUL
17 OSMAN RAİF GÜNEŞ İSTANBUL
18 ERAY HANGÜL İSTANBUL
19 MUSTAFA KAPLAN İSTANBUL
20 SELEN  KASAP İSTANBUL
21 OZAN KAYAKÜÇÜK İSTANBUL
22 MUAMMER KAYRAK İSTANBUL
23 MEHMET MUSTAFA KIZILYAPRAK İSTANBUL
24 ENES KUBAT İSTANBUL
25 CİHANGİR ÖZEN İSTANBUL
26 YILMAZ ÖZKAN İSTANBUL
27 ATİLLA PARTAL İSTANBUL
28 ÖZTEKİN POLAT İSTANBUL
29 GÖKHAN SAMUK İSTANBUL
30 BEKİR SARIOĞLU İSTANBUL
31 AHMET BİLGE SARITAŞ İSTANBUL
32 SEMİH SAYLAM İSTANBUL
33 ONUR SERMİK İSTANBUL
34 SÜLEYMAN TANKUT SEYREK İSTANBUL
35 SAMET SEZEER İSTANBUL
36 SAYGIN  SOMALI İSTANBUL
37 EYÜP CAN  SUMER İSTANBUL
38 YUNUS EMRE  SÜLEK İSTANBUL
39 ÇAĞDAŞ ŞİMŞEK İSTANBUL
40 ÖZGÖR EMRE TORAMAN İSTANBUL
41 RIDVAN TUNOĞLU İSTANBUL
42 AHMET ÜLGER İSTANBUL
43 ŞABAN VATANSEVER İSTANBUL
44 MEHMET YANMAZ İSTANBUL
45 KIVANÇ YILDIZ İSTANBUL
46 ERDİ  YILMAZ İSTANBUL
Sıra No AD SOY ADI SINAVA GİRECEĞİ  YER
1 MELİH ARAS ANKARA
2 ONUR CANBAL ANKARA
3 EMRE DEMİR ANKARA
4 RIZA ERTUŞ ANKARA
5 BEKİR KOCAKAPLAN ANKARA
6 KARİP ORTAKCI ANKARA
7 AHMET MAHUT SAYLIK ANKARA
8 CENNET ŞAMLI ANKARA
9 YAKUP TOPRAK ANKARA
10 ÜMMÜHAN USTA ANKARA
11 MURAT ÜLGER ANKARA
12 SEDAT YAKUPOĞLU ANKARA
13 MUTLU YAVUZER ANKARA
14 ÇAĞRI YILMAZCAN ANKARA